СРБИЈА, СРПСКА И ЦРНА ГОРА У РАВАНИЦИ: Српски свет се слио у Лазареву задужбину
28. 06. 2026. у 14:49
28. 06. 2026. у 14:49
28. 06. 2026. у 14:22 >> 14:36
28. 06. 2026. у 14:35
28. 06. 2026. у 14:19
27. 06. 2026. у 22:31
28. 06. 2026. у 14:05
28. 06. 2026. у 10:38
28. 06. 2026. у 09:54
Soko
08.12.2021. 14:34
Novak netreba da učestvuje na AO.Razlog je što ne poštuju vladavinu prava da svako može da odlučuje o svojoj sudbini.Oni su oduzeli pravo svojim sportistima pravo da učestvuju na OI u Kini.Veoma je bitno pokazati tim Američkim podguznim muvama da se svet ne vrti oko njih.Ako Nole neigra videće kakva će im posećenost biti na turniru.
Boaparta
08.12.2021. 14:49
Samo slepcu nije jasno i nevidi da nije problem u vakcini nego da se onemogući Novak da dođe do 21 GS a, jer je ove idiote slepce, gomile kretena i belosvetskih hohštaplera nazvao pravim imenom i javno im se suprostavio rekavši "E sad će mali od Srbije da im pokaže..." Ne bi me iznenadilo i da ga diskvalifikuju na gaf da polomi reket.