ЂОКОВИЋ САЗНАО ПРВОГ РИВАЛА У НОВОЈ СЕЗОНИ: Новак га је недавно победио, сада играју на старту године
НОВАК Ђоковић би већ 1. јануара поново могао да буде на терену. Најбољи тенисер света ће представљати Србију на АТП купу у Сиднеју.

Фото: EPA-EFE/Alessandro Di Marco
Познато је и ко ће бити први ривал најбољег играча света у 2022. години. Наша тениска репрезентација први меч игра против Норвешке, а Ноле ће на старту одмерити снаге са Каспером Рудом.
Овај 22-годишњак је ову сезону почео као 27. на АТП листи, али је у њој бележио фантастичне резултате - освојио је чак пет титула, завршио на осмом месту на свету и играо Завршни мастерс у Торину.
Управо је у Италији одмерио снаге са Ђоковић и поражен је са 2:0, баш као и у њиховом првом окрашју на Мастерсу у Риму 2020. године.
Осим Србије и Норвешке у групи су још Чиле и Шпанија, трофеј брани селекција Русије која је недавно освојила и Дејвис куп.
Подсетимо, још увек је неизвесно да ли ће Ђоковић играти на Аусталијан опену, с обзиром на то да је тамо обавезно бити вакцинисан.
БОНУС ВИДЕО: НОЛЕ У ТРАНСУ: Овако слави победу Орлова
Препоручујемо

АУ, КОГА ЈЕ СВЕ ЗВЕЗДА ПРЕСКОЧИЛА: Ево ко су потенцијални ривали црвено-белима
09. 12. 2021. у 23:24

ПАРТИЗАНОВ ПАС ХИТ У ЕВРОПИ: Огласио се и легендарни Енглез, урнебесним коментаром
10. 12. 2021. у 14:51

ЈУЧЕ ЈЕ ЛАГАНО ДОШЛО: Ево данашњих предлога редакције Типа за "сигурица тикет"
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремили нове три "сигурице".
08. 06. 2025. у 07:23

"'АЈДЕ ДА СЕ НЕ ЛАЖЕМО!" Драган Стојковић Пикси после Албанија - Србија: Ма, то ме апсолутно не занима!
Албанија и Србија одиграли су бурну утакмицу на почетку квалификација за Светско првенство у фудбалу, а селектор "орлова" Драган Стојковић Пикси на занимљив начин је реаговао по окончању сусрета.
07. 06. 2025. у 23:03

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)