"ОВДЕ СЕДИ ЛЕГЕНДА": Новак Ђоковић имао посебног госта у Београду
НОВАК Ђоковић је имао посебног госта у Београду.
Фото: ЕПА
Реч је о крикет легенди Кевину Питерсу, који је добар пријатељ са најбољим тенисером света, па је искористио Нолетову паузу да се види са њим.
И не само то, Питерс који је сада у улози коментатора и Ђоковић су се добро забавили. Енглез је сео на Новаково место и поделио занимљиву фотографију на Инстаграму.
- Само сам желео да седнем тамо где легенда седи и сада сам у проблему, опет! Доброта у срцу овог џентлмена је нешто чему се треба дивити. Београд је у срцу, видимо се опет, Новаче - написао је Кевин.
Ђоковић, наравно, одлично расположен, а и како би другачије било када је Србин познат као одличан домаћин, у шта се уверио и Васек Поспишил кога је Новак водио на кошаркашки спектакл у Пионир.
Препоручујемо
СПЕКТАКЛ У ЛОНДОНУ: Разиграна Вила напада сам врх табеле и долази по читав плен на "Стамфорд бриџ"
СУБОТЊИ програм Премијер лиге затвара дерби 18. кола у којем ће Челси на "Стамфорд бриџу" покушати да прекине серију Астон Виле од чак десет узастопних победа у свим такмичењима и остане у трци за сам врх Премијер лиге (13.30).
27. 12. 2025. у 07:30
ХАОС У УКРАЈИНИ: Зеленски је донео одлуку која је шокирала многе
Русија се, откако је почео рат у Украјини, налази под бројним санкцијама, па и спортским, те је за Русе велики број тужних спортских вести стизао у виду међународних ограничења. Али, настављају се и шокантне вести за бројне украјинске спортисте. Разлог? Не понашају се довољно "про-украјински".
27. 12. 2025. у 12:29
ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"
ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.
26. 12. 2025. у 12:34
Коментари (0)