ЂОКОВИЋ СНИМЉЕН НА ПРОЗОРУ ХОТЕЛА: Србин урадио само једно (ВИДЕО)
НОВАК Ђоковић преживљава праву тортуру у Аустралији, где је смештен у хотел за мигранте док чека одлуку о томе хоће ли бити депортован.
ФОТО: Принтскрин/Твитер/@__wa8
Новак се налази у хотелу који крши основна људска права, а где су људи који су проводили године имали доста примедби на храну, истичући чак и да су у њој налазили црве.
Због тога је Новак тражио да му држава помогне да буде пребачен у кућу коју је изнајмио, како би му било омогућено да до изрицања пресуде живи у колико-толико нормалним условима, а то је недавно открио Александар Вучић у разговору са медијима.
Новак није заборављен велики број српских навијача од раних јутарњих часова се окупио испред хотела у којем је смештен и све време га бодре, пуштају музику, скандирају уз ношење српских застава, чиме дижу морал најбољем тенисеру света да издржи и из свега изађе још јачи.
Ђоковић је и снимљен како са прозора шаље пољупце и захваљује навијачима на подршци, а пре тога је све време рукама показивао срце и захваљивао за љубав коју му пружају у најтежим моментима.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић није међу троје тенисера с највећом зарадом у 2021.
Препоручујемо
РИВАЛ ДИГАО ПОБУНУ ЗБОГ НОВАКА: "Политички его спречио најбољег на свету"
06. 01. 2022. у 00:18
ЕМОТИВНО ВЕЧЕ НА "ОЛИМПИКУ": Легендарни капитен се враћа кући, навијачима Роме ће бити чудно да не бодре свог вољеног сина
ПОСЛЕДЊИ меч 17. кола Серије А доноси емотиван дуел на Олимпику, где Рома дочекује Ђенову. У центру пажње је повратак Данијелеа Де Росија у Рим, овога пута као ривала, док домаћин тражи победу којом би одржао корак за тимовима из врха табеле.
29. 12. 2025. у 09:00
ТО БИ БИЛО ТО? Новак Ђоковић најавио крај каријере
Најновије вести из тениса везане су и за фудбал, а за све су "криви" Новак Ђоковић и Кристијано Роналдо.
29. 12. 2025. у 13:10
КОС СЕ ЈАВНО ПОХВАЛИО: Након што је признао да живи са Чедом, стигло изненађење од наше певачице (ФОТО)
НИЈЕ крио одушевљење!
29. 12. 2025. у 09:35
Коментари (0)