ЂОКОВИЋ НЕ СМЕ ДА БУДЕ САМ ЗА БОЖИЋ: Огласио се свештеник из Мелбурна!
ПРВИ тенисер света Новак Ђоковић налази се у притвору у Аустралији, подршку му пружа бројни српски народ испред хотела у коме је смештен.
Фото: EPA-EFE/MORGAN SETTE
Како наводи агенција "АП" Новак је добијао позиве из Србије међу којима су и позиви његовим родитеља, као и председника државе Александра Вучића.
Свештених Српске православне цркве "Свете Тројице" у Мелбурну тражио је дозволу имиграционих власти да посети најбољег тенисера свих времена како би са њим обележио Божић.
- Наш Божић је богат многим обичајима и врло је важно да га посети свештеник - изјавио је свештеник Милорад Локард за “Аустралијан броадкастинг корп”.
- Читава ствар око овог догађаја је ужасна. Да мора да Божић проведе у притвору, то је незамисливо - поручио је он.
Ðоковићеве присталице окупиле су се испред хотела “Парк“ у близини центра Мелбурна који се користи за смештај избеглица и тражиоца азила, машући заставама и транспарентима.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
ПРЕОКРЕТ: Адвокат тврди да би Новак Ђоковић могао да заигра у Мелбурну!
07. 01. 2022. у 07:44
ОГЛАСИО СЕ ВЕЛИКИ НОВАКОВ ПРИЈАТЕЉ: Поспишил уз Србина, ПТПА објавила оштро саопштење!
07. 01. 2022. у 08:40
СПЕКТАКЛ У ЛОНДОНУ: Разиграна Вила напада сам врх табеле и долази по читав плен на "Стамфорд бриџ"
СУБОТЊИ програм Премијер лиге затвара дерби 18. кола у којем ће Челси на "Стамфорд бриџу" покушати да прекине серију Астон Виле од чак десет узастопних победа у свим такмичењима и остане у трци за сам врх Премијер лиге (13.30).
27. 12. 2025. у 07:30
ХАОС У УКРАЈИНИ: Зеленски је донео одлуку која је шокирала многе
Русија се, откако је почео рат у Украјини, налази под бројним санкцијама, па и спортским, те је за Русе велики број тужних спортских вести стизао у виду међународних ограничења. Али, настављају се и шокантне вести за бројне украјинске спортисте. Разлог? Не понашају се довољно "про-украјински".
27. 12. 2025. у 12:29
ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"
ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.
26. 12. 2025. у 12:34
Коментари (1)