ДЕЛИРИЈУМ ПРЕД НОВАКОВИМ ХОТЕЛОМ: Ђоковић поздравио навијаче, певају се патриотске песме (ФОТО/ВИДЕО)

А. Илић

08. 01. 2022. у 11:32 >> 11:45

Одлука хоће ли бити депортован или ће му бити дозвољено да се такмичи биће донета у понедељак, односно недељу по нашем времену.

ДЕЛИРИЈУМ ПРЕД НОВАКОВИМ ХОТЕЛОМ: Ђоковић поздравио навијаче, певају се патриотске песме (ФОТО/ВИДЕО)

ФОТО: Тањуг

Од тренутка када је смештен у хотел Парк испред њега константно долазе Срби како би му пружили подршку.

Окупљени навијачи већ три дана певају и играју, и испред Новакове собе држе транспаренте подршке.

Новак не гледа на улицу, већ има поглед ка комшијској згради из своје собе, а када је чуо песму навијача изашао је на прозор да их поздрави.

БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - пет тајни због којих је најбољи на свету

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕЗАМАПЋЕНА ДРАМА! Данас се одлучује питање првака Италије!

НЕЗАМАПЋЕНА ДРАМА! Данас се одлучује питање првака Италије!

ВЕЧЕРАС на терен излазе водећи тимови Серије А које дели један бод пред последње коло, првопласирани Наполи ће од 20.45 дочекати Каљари пред пуним трибинама "Дијего Армандо Марадоне", док ће у истом термину Интер гостовати Кому, а након прошлог викенда када су обе екипе "просуле" бодове сигурно је да нас очекује веома занимљиво вече.

23. 05. 2025. у 08:38

РУСИ НИСУ ПРИХВАТИЛИ ЊЕГОВО ИЗВИЊЕЊЕ, И... Дејан Станковић је доживео оно што није желео

РУСИ НИСУ ПРИХВАТИЛИ ЊЕГОВО ИЗВИЊЕЊЕ, И... Дејан Станковић је доживео оно што није желео

Русија је, откако је Дејан Станковић преузео ФК Спартак из Москве, имала "пуне руке посла" са српским стручњаком. Медији, наравно, јер је Станковићева екипа приређивала и сензационалне успехе, али и стропоштала се у финишу сезоне. Све је Србин "зачинио" понашњем због којег је (поново, и то сурово) кажњен.

22. 05. 2025. у 19:47

Коментари (2)

СТАЗЕ КОСМЕТА - ЂАКОВИЦА: Ко срцем мрзи тај је у затвору, ми смо на слободи... (ВИДЕО)