"РАЗБИЋЕ НАС СВЕ!" Ник Кирјос: Ако дозволе да Новак Ђоковић игра, уопште не желим да будем близу тог беса
НИК Кирјос је дуго, баш дуго познат не толико по свом неспорном тениском таленту, колико по томе што је Новак Ђоковић за њега омиљена тема критике. Али, сада не само да је "променио плочу", већ прилично одушевљава све Нолетове присталице.
Youtube / No boundaries podcast
Чувени аустралијски играч је у подкасту "Без граница" на фантастичан начин изложио своје ставове о томе како се нељудско према српском асу поступа по слетању на аеродром у Мелбурну.
Истакао је и да "тако нешто не би смело никоме да се ради, а камоли човеку који је легенда, који је притом рекордер Аустралијан опена", додао и да "смо (у Аустралији) лако заборавили како је Ђоковић помагао када су се дешавали они велики пожари, а није морао да то ради, али ето јесте, док су се многи други завалали у фотеље и говорили 'страшно, страшно'".
Надовезао се на то и питањем за једног од саговорника "Да ли бисте ви, који сте у (аустралијској савезној држави) Викторији били блажи према Новаку да сте, уместо 300 дана у карантину, колико сте провели, били упола мање, неких 150?". Када је добио потврдан одговор, констатовао је да је онда "проблем у нама (Аустралијанцима), а не у Новаку који је испунио оно што је од њега тражено, па доживео велику непријатност, да се према њему односе као према криминалцу".
Ник Кирјос о томе шта ће Новак Ђоковић показивати публици ако га буде вређала / Youtube / No boundaries podcast
И, када је Кирјос нагласио да би се сигурно цела Аустралија дигла на ноге да се нешто тако уради неком њеном држављанину у Србији, а није се ништа слично догодило, упитан је шта мисли какав ће Ђоковић бити на терену ако му буде усвојена жалба на одлуку о укидању визе и депортацију.
Не пада му на памет да игра против бесног Новака Ђоковића - Ник Кирјос / Youtube - No boundaries podcast
Томе је додао и следеће:
- Шта мислите, колико ће бекхенда промашити ако поп*** на публику? Ма, биће то један од најгледанијих Аустралијан опена ако буде сада играо, а ја ћу сав бити 'у фазону' "Идемо, Новаче, идемо Новаче!", рекао је, између осталог, аустралијски тенисер.
Останите и даље уз портал "Новости" и први сазнајте најновије вести о томе шта се дешава на тему Новак Ђоковић и Аустралијан опен 2022.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић није међу троје тенисера с највећом зарадом у 2021.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПРИТИСАК ЈЕ НА СИТИЈУ: Све сем тријумфа значи крај шампионске трке у Премијер лиги
АКО мисли да остане у шампионској трци Сити на "Етихаду" мора савладати Кристал палас у заосталом мечу 31. кола Премијер лиге.
13. 05. 2026. у 07:00
ХАОС ПРЕД МУНДИЈАЛ! Невероватно коме су Американци забранили долазак на Светско првенство у фудбалу!
Најновије вести из Америке, односно Сједињених Америчких Држава које су, уз Мексико и Канаду, домаћини овогодишњег Светског првенства у фудбалу, прилично су шокантне.
13. 05. 2026. у 19:06
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (3)