ЛЕПТИР ИЗАБРАО ШАМПИОНА? Да ли је ово знак да ће Синер освојити Аустралијан опен (ФОТО)
ДЕВЕТИ тенисер света и други рекет Италије Јаник Синер изједначио је најбољи резултат своје кратке каријере кад су у питању гренд слемови, пласманом у четвртфинале аустралијан опена.

ФОТО: АП
Он је 2020. године ушао међу осам најбољих на Френч опену, где га је у три сета елиминисао каснији победник Рафаел Надал у три сета. До четвртфинала Мелбурна стигао је победом над домаћим играчем Алексом де Минауром у три сета, а наредни противник биће му Грк Стефанос Циципас који је у, на моменте урнебесном мечу, савладао Тејлора Фрица у пет сетова.
Док је Синер давао изјаву после меча десио се симаптичан "инцидент" пошто је млади Италијан био константно ометан од једног - лептира!

ФОТО: АП
Многе је тај случај подсетио на прошлу годину када је сличан проблем имао Новак Ђоковић и то током полуфиналног меча са Асланом Карацевим. Ово би могао да буде својеврстан предзнак, јер можда лептир донесе срећу Синеру, као што је донео Нолету кој ије касније освојио турнир, савладавши у финалу Данила Медведева.

Фото: EPA-EFE/DEAN LEWINS
Да све буде још занимљивије, близак сусрет с летиром прошле године је имала и Наоми Осака, која је касније освојила пехар у женском синглу!
ФОТО: АП
Да ли Аустралијан опен добио своју хоботницу Пола сазнаћемо ускоро, можда већ у среду (ако није), а можда у недељу после финала првог гренд слема сезоне.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо

УРНЕБЕСНО: "Одмазда" на Јахорини због депортовања Ђоковића из Аустралије (ФОТО)
24. 01. 2022. у 16:49

СВИМА СУЗЕ У ОЧИМА: Јелена Докић се расплакала насред терена у Мелбурну (ВИДЕО)
24. 01. 2022. у 15:29

ОСОКОЉЕНИ ПАРТИЗАНОВИ КЛИНЦИ ИДУ У ПОЉСКУ ПО ПОБЕДУ: Олександрија је очајно одрадила припреме за нову сезону
ПАРТИЗАН гостује украјинској Олександрији у оквиру другог преткола Лиге конференције.
24. 07. 2025. у 10:21

"ДЕЛИЈЕ" НЕ МОГУ ДА ДОЂУ СЕБИ! Ванредно саопштење навијача Црвене звезде после оног што се десило на Маракани (ВИДЕО)
Фудбалски клуб Црвена звезда представио је ново појачање - Марко Арнаутовић изашао је пред новинаре, а једно питање емотивно је погодило новог фудбалера црвено-белих. Тицало се Синише Михајловића, а реакција је била таква - да су због тога морале да се огласе и "делије", најватренији навијачи клуба с Маракане.
24. 07. 2025. у 17:15

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво
НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.
25. 07. 2025. у 08:55
Коментари (0)