МАТС ВИЛАНДЕР О ПАДУ МЕДВЕДЕВА: "Знамо како је освојио Ју-ЕС опен против Новака, овде то није успео

РАФАЕЛ Надал освојио је 21. титулу на гренд слему и до ње је дошао након преокрета. Матс Виландер осврнуо се на меч из Мелбурна, а подвукао је паралелу са дуелом који је Медведев одиграо против Новака Ђоковића у Њујорку.

МАТС ВИЛАНДЕР О ПАДУ МЕДВЕДЕВА: Знамо како је освојио Ју-ЕС опен против Новака, овде то није успео

Фото: Принтскрин

Имао је "зицер" Данил Медведев, предност 2:0 против Рафаела Надала, али је потом уследио велики налет "бика са Мајорке"

Надал је од трећег сета у потпуности преузео контролу над ситуацијом на терену, а како се меч ближио крају све је очигледније било да Медведев покушава да “скрати“ поене.

Матс Виландер је у "кјубу" на телевизији "Еуроспорт" покушао да објасни пад у игри руског тенисера.

- Знамо како је Медведев освојио УС опен прошле године против Новака Ђоковића у финалу и победио са 3:0 у сетовима, после меча је открио да су га хватали грчеви током трећег сета. Можда данас гледамо нешто слично. Многи мисле да је маратонац, да може дуго да трчи, али срце држи Рафаела Надала у игри – рекао је Виландер током меча, док је новинарка поменуте телевизије, Барбара Шет, додала и да је Медведев пио одређене напитке који помажу да се ублаже грчеви.

БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - пет тајни због којих је најбољи на свету

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!

МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!

Хрватска и Гана одиграће један од најзанимљивијих мечева последњег кола групне фазе Светског првенства, пошто ће директан окршај у Филаделфији одлучити ко наставља, и са које позиције, такмичење из групе "Л". Афричка селекција је већ на четири бода и једном ногом је у шеснаестини финала, док "коцкасти" немају право на грешку и морају освојити бар један поен како би прошли даље.

27. 06. 2026. у 08:00

Коментари (2)

ЕНЛЕЗИ ОСЕЋАЈУ НАДМОЋ: Горди албион против отписане Панаме оверава лакши пут до завршнице Мундијала