НАЈБОЉИ СА НАЈБОЉИМА: Новак Ђоковић тренирао са првим дублом света (ФОТО/ВИДЕО)

Оља Мркић

03. 02. 2022. у 16:21

НАЈБОЉИ тенисер света Новак Ђоковић из добро познатих разлога није одиграо ниједан званичан меч у 2022. години, а први турнир на коме ће наступити је у Дубаију где брани 500 поена освојених 2020. године.

НАЈБОЉИ СА НАЈБОЉИМА: Новак Ђоковић тренирао са првим дублом света (ФОТО/ВИДЕО)

ФОТО: ТСС/Неда Милетић

Припреме за овај турнир Ноле је почео на теренима свог тениског центра у Београду, а друштво су му правили најбољи дубл играчи света Никола Мектић и Мате Павић.

Они су иначе велики пријатељи, често тренирају заједно уочи великих турнира, што је био случај и овог пута.

Тренинг је такође одрадио и Васек Поспишил, а све је овековечено сликама које је ТЦ "Новак" објавио на друштвеним мрежама.

Турнир у Дубаију почиње 21. фебруара.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИСУ БЕЗ РАЗЛОГА ЕЛИМИНИСАЛИ ЗВЕЗДУ: Легенде освојиле бод на почетку Лиге шампиона, исто сањају и против силовитог Бајерна

НИСУ БЕЗ РАЗЛОГА ЕЛИМИНИСАЛИ ЗВЕЗДУ: "Легенде" освојиле бод на почетку Лиге шампиона, исто сањају и против силовитог Бајерна

ЈЕДАН од мање занимљивијих мечева другог кола Лиге шампиона биће одигран на Кипру где ће дебитант Пафос дочекати шестоструког првака Европе, Бајерн из Минхена (21.00).

30. 09. 2025. у 07:30

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Србије

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Србије

Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.

30. 09. 2025. у 12:50

Коментари (0)

АМЕРИ ЗАТЕЧЕНИ! Никола Јокић дошао на конференцију пред старт НБА сезоне, а причао им о Пешићу, брату, храму, ко му је непријатељ у екипи...