НОЛЕТА БАШ ПОГОДИЛА ПЕСМА: Новак и Јелена Ђоковић у ноћном проводу
НОВАК Ђоковић је проживео свашта ружно почетком јануара, али на почетку фебруара - решио је да мало ужива, за своју и душу супруге Јелене.

Instagram / miljana.c
Подсетимо Ђоковић је 5. јануара стигао Аустралију, из које је 11 дана касније протеран. Иако је на локалном суду најпре доказао да је одузимање визе на аеродрому у Мелбурну било неправедно, из поменуте државе је ипак истеран јер је министар за имиграције Алекс Хоук искористио право које му даје тамошњи закон да било коме и било када ускрати визу, што је он и учинио наводећи да је Новак "опасност за здравље и ред у Аустралији".
Од тада се Ђоковић најпре држао породице, одлазивши на неколико литургија у главном граду Србије. Али, био је и до Острога, онда и Будве, чији је постао почасни грађанин, а минуле ноћи је решио да се се супругом Јеленом мало проведе у престоници.
Њих двоје су ушли у један београдски ноћни клуб, а недуго затим певач је запевао песму "Романија" од Халида Бешлића.

instagram / miljana.c
И, на стихове "Од када ме више не волиш, желим да преживим", Ђоковић је раширио руке и запевао и сам.
"Какав је он цар", могло је да се чује и по Нолетовом уласку у овај ноћни клуб, али и када је показао да и те како може да му се деси да га "погоди песма2.
Останите уз "Новости спорт" и први сазнајте најновије вести о томе како је Новак Ђоковић и шта за њега следи након што му је онемогућено да брани три узастопно освојене титуле на Аустралијан опену, који је, у његовом одсуству, освојио Рафаел Надал.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић није међу троје тенисера с највећом зарадом у 2021.
Препоручујемо

УЖАС: Откривено колико је језивих порука добио Новак Ђоковић, подаци шокирали свет
06. 02. 2022. у 15:40

СРБИНЕ, МАЈСТОРЕ! Александар Митровић против Манчестер ситија извео чаролију (ВИДЕО)
05. 02. 2022. у 20:26

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА почетак нове радне недеље смо вам спремили три пара из лига петица.
29. 09. 2025. у 07:00

АМЕРИ ЗАТЕЧЕНИ! Никола Јокић дошао на конференцију пред старт НБА сезоне, а причао им о Пешићу, брату, храму, ко му је непријатељ у екипи...
Никола Јокић је први пут откако је за Србију играо на Евробаскету 2025 изашао пред америчке новинаре и... мало је рећи да је та конференција за штампу Денвер нагетса пред почетак НБА сезоне била занимљива.
29. 09. 2025. у 20:06

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (1)