ЂОКОВИЋЕВ ШОУ НА ТРЕНИНГУ: Славио победу па терао противника да ради казнене склекове (ВИДЕО)

Оља Мркић

14. 02. 2022. у 20:57

НОВАК ЂОКОВИЋ је започео 360. недељу на челу АТП листе.

ЂОКОВИЋЕВ ШОУ НА ТРЕНИНГУ: Славио победу па терао противника да ради казнене склекове (ВИДЕО)

FOTO: AP/Tanjug

Ту бројку увећаће сигурно бар за још једну недељу, а да би и после 28. фебруара остао на челу мораће да постигне запажен резултат у Дубаију, тачније бољи од онога који у Акапулку оствари Данил Медведев.

Ноле се увелико припрема за наступ у арапској пустињи. Камера једне од његових великих навијачица Џулије, снимила је занимљиву сцену на теренима на Дорћолу.

Новак је после једног освојеног поена, легао на терен као да прославља освајање неког великог трофеја, а одмах затим скочио на ноге како би се уверио да његов поражени спаринг партнер испуњава казну за пораз - 20 склекова.

Ђоковић на турниру у Дубаију учествује од 21. фебруара.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРЕЛОМНИ ТРЕНУЦИ ИСТОРИЈЕ: Како Доналд Трамп спасава Црвену звезду и Партизан?

ПРЕЛОМНИ ТРЕНУЦИ ИСТОРИЈЕ: Како Доналд Трамп спасава Црвену звезду и Партизан?

Најновије вести везане за КК Црвена звезда, КК Партизан али и не само те европске клубове стижу из Америке. Доналд Трамп, председник Сједињених Америчких Држава, за то се побринуо.

14. 05. 2026. у 17:35

НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ! Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.

11. 05. 2026. у 19:09

Коментари (1)

А НАКОН БРОДОЛОМА СА ШВАЈНШТАЈГЕРОМ! Ево шта је нови дечко урадио Ани Ивановић