НАДАЛ ПОНОВО ПОБЕДИО МЕДВЕДЕВА: Шпанац славио у полуфиналу Акапулка, Британац ривал у борби за трофеј (ФОТО)
ФАНТАСТИЧАН тенис игра Рафаел Надал и налази се у невероватној форми и бориће за нови трофеј, овога пута у Акапулку.

ФОТО: АП
Шпанац је поново победио Данила Медведева (првог тенисера света од понедељка) са 6:3, 6:3 и показао да је ноћна мора за Руса. Ово је био њихов шести сусрет и пети тријумф уписао је "бик са Мајорке".
Надал је на старту припретио - већ у трећем гему дошао је до првих брејк лопти, али није успео да их искористи. Ипак, у четвртом гему је казнио лош гем Московљанина и повео је са 3:1. До краја је сачувао сервис и стигао надомак финала.
Други сет почео је идеално за Шпанца, одмах је направио брејк и пребацио додатни притисак на Медведева. Но, Данил је успео да подигне ниво игре. У два везана сервис гема 35-годишњака имао је укупно 11 брејк лопти, но ниједну није успео да искористи.
Када се толико прилика пропусти против играча као што је Надал казна стигне. У деветом гему Рафа је још једном узео сервис ривалу и на тај начин ставио тачку на овај меч који је трајао два сата и један минут.
Рекордер по броју гренд слем титула ће у финалу играти против Британца Камерона Норија који је у другом полуфиналу победио Стефаноса Циципаса са 6:4, 6:4.
БОНУС ВИДЕО: Најбрже постигнути голови у УЕФА Лиги шампиона
Препоручујемо

АМЕРИ СУ ЗАПАЊЕНИ: Открили шта Никола Јокић ради на мечевима и не могу да верују (ВИДЕО)
25. 02. 2022. у 22:01

ТРИЈУМФ ПЕШИЋЕВИХ "ОРЛОВА"! Кошаркаши Србије направили искорак ка Светском првенству
25. 02. 2022. у 22:04 >> 21:12

ВАТРЕНО КРШТЕЊЕ: Петровић дебитује за нови клуб у гротлу "Енфилда"
СРПСКИ чувар мреже ће вечерас уписати званични деби за Борнмут против Ливерпула у мечу који отвара нову сезону најјаче лиге света. Утакмица се игра на "Енфилду" и почиње од 21.00.
15. 08. 2025. у 07:20

ЦРНОГОРЦИ У ШОКУ: Помислили за колону аутобуса да је стигла велика међународна ватрогасна помоћ, а оно...
Најновије вести из Црне Горе, а које се тичу великих пожара због који је и Србија послала помоћ не би ли се ватрена стихија обуздала, изненадиле су цео Балкан. На моменат и насмејале због једне погрешне процене.
14. 08. 2025. у 17:22

СРБИН ЧУВАО КЛИНТОНА: Бивши председник остао затечен - после свађе сазнао Ајкулино порекло: "Осећао сам да ми не може ништа" (ФОТО)
ЧОВЕК који је чувао Мадону, принца Харија, Бијонсе и Наоми Кембел потиче из старе београдске породице.
14. 08. 2025. у 07:43
Коментари (0)