"ДУБОКО СЕ ДИВИМ НОВАКУ!" Кореча: Ђоковић је паметнији него што многи мисле

Часлав Вуковић

28. 03. 2022. у 19:05

БИВШИ шпански тенисер и некада други играч света Алекс Кореча бираним речима говорио је о садашњем светском броју један, Новаку Ђоковићу.

ДУБОКО СЕ ДИВИМ НОВАКУ! Кореча: Ђоковић је паметнији него што многи мисле

Tanjug/AP

Он је истакао да српског аса не дотиче то што публика више подржава Рафаела Надала и Роџера Федерера.

- Мислим да је окренуо нови лист. Видели смо да се расплакао у финалу Ју-Ес опена када га је публика подржала, то му ипак јесте било важно, скоро као освајање титуле. Свашта му се догодило претходних година – дисквалификација на Ју-Ес опену 2020, тај пораз од Медведева у Њујорку, онда ово са Аустралијом... Мислим да је јачи него икада раније после свега - рекао је Кореча.

Потом је нагласио да се диви Ђоковићу, јер га не занима шта други мисле.

- Дубоко му се дивим јер каже оно што осећа, не каже само оно што људи желе да чују како би га волели. Можете да сте сагласни или не са његовим ставовима, али он је доследан својим принципима. Поштује то што сам ја вакцинисан, али из неког разлога, он је одлучио да се не вакцинише. Ја сам велики обожавалац Ђоковића, Надала и Федерера. Ђоковић је много паметнији него што људи мисле - закључио је бивши шпански тенисер.

Подсетимо, Новак је данас тренирао на својим теренима на Дорћолу где се спрема за Монте Карло (10-17. април).

БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић није међу троје тенисера с највећом зарадом у 2021.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за непријатеља Украјине, а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници

ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за "непријатеља Украјине", а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници

Помало невероватне вести стижу из Русије и Украјине, а тичу се српског спорта, односно спортиста и спортских радника.

23. 02. 2025. у 18:26

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за непријатеља Украјине, а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници