"НЕМОЈТЕ НИКАДА..." Ана Ивановић и објава коју многи коментаришу

Дарко Николић
Дарко Николић

07. 04. 2022. у 17:13

АНА Ивановић и даље уме да одушеви љубитеље тениса, али и све који је поштују.

НЕМОЈТЕ НИКАДА... Ана Ивановић и објава коју многи коментаришу

ФОТО: ЕПА

Наша некадашња тенисерка, која је више него успешну каријеру у "белом спорту" завршила и посветила се породици, заједно са супругом, Бастијаном Швајнштајгером, неретко на друштвеним мрежама својим објавама изазове велику пажњу.

Тако је било и овог четвртка.

Уз своју најновију фотографију, поручила је следеће:

- Будите оно што сте. Увек. И немојте никада да се мењате само зато што други то од вас желе.


Њена објава је одушевила многе, а не баш мали број је поред похвале за те речи, имало шта да каже и о њеном, још увек заносном, изгледу.

Она такве коментаре често изазива и када позира заједно са супругом, бившим капитеном немачке фудбалске репрезентације.

Подсетимо, Ана Ивановић и Бастијан Швајнштајгер су у вези од септембра 2014, а венчали су се 12. јула 2016. у Венецији.

Имају два сина - први је рођен 2018, а други 2019. године.

Бонус видео: Девојчица изненадила Новака Ђоковића на Острогу

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДЕЛИЈЕ НЕ МОГУ ДА ДОЂУ СЕБИ! Ванредно саопштење навијача Црвене звезде после оног што се десило на Маракани (ВИДЕО)

"ДЕЛИЈЕ" НЕ МОГУ ДА ДОЂУ СЕБИ! Ванредно саопштење навијача Црвене звезде после оног што се десило на Маракани (ВИДЕО)

Фудбалски клуб Црвена звезда представио је ново појачање - Марко Арнаутовић изашао је пред новинаре, а једно питање емотивно је погодило новог фудбалера црвено-белих. Тицало се Синише Михајловића, а реакција је била таква - да су због тога морале да се огласе и "делије", најватренији навијачи клуба с Маракане.

24. 07. 2025. у 17:15

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.

25. 07. 2025. у 08:55

Коментари (0)

КАД СЕ ПЛОВИ СРЦЕМ, ДРИНА ОСТАЈЕ ЧИСТА: Фондација Mozzart у великој еко-акцији на Дринској регати