НАЈБОЉИ тенисер света Новак Ђоковић овогодишњи је добитник највећег признања града Београда - награде Деспот Стефан Лазаревић за трајни допринос и животно дело, објавио је данас заменик градоначелника Горан Весић.
Завршница боксерске лиге 2024/25. доноси судар БК „Сомбор“ и БК „Раднички“ који ће се борити за трофеј овог такмичења. На Тргу Светог Ђорђа у Главној улици у центру Сомбора 4. и 5. јуна одржава се плеј оф екипног шампионата Србије чији су домаћини Град Сомбор и БК “Сомбор” у сарадњи са Боксерским савезом Србије.
Горан Иванишевић познат је као неко ко нема длаке на језику и увек каже оно што мисли. Тако је недавно јавно искритиковао Стефаноса Циципаса чији је тренер однедавно, а његове речи одјекнуле.
Milja
13.04.2022. 17:11
Zasluženo priznanje za zaslužnog Beograđanina. Čestitka laureatu. Da proslavi u zdravlju, veselju i porodicnom okrilju.