ТЕНИСКИ СТРУЧЊАК ЗНА ШТА НЕДОСТАЈЕ НОВАКУ: Ђоковић ишао у Босну, гледао пирамиде, не треба му то!

Александар Илић
Александар Илић

10. 05. 2022. у 09:37

СВЕТСКИ број 1 Новак Ђоковић ће након учествовања у Мадриду, где је дошао до полуфинала, у Риму покушати да оде корак даље, а противник ће му бити Аслан Карацев.

ТЕНИСКИ СТРУЧЊАК ЗНА ШТА НЕДОСТАЈЕ НОВАКУ: Ђоковић ишао у Босну, гледао пирамиде, не треба му то!

FOTO: Tanjug/AP

Тениски стручњак Радмило Арменулић за Курир је дао занимљиво виђење Новакове сезоне и шанси пред Ролан Гарос.

- Изгледа нешто боље него раније, мада мислим да је за ову годину најмање физички припремљен у односу на пре годину или две дана. Правио је сувише паузе, а то није добро. Ишао је у Босну, гледао пирамиде... Није му то било потребно. Мечеви су права припрема и надам се да се полако враћа у форму. Психички је стабилан, али по мом мишљењу физички неспреман. Треба да ради на кондицији, да би остао "број 1". Мора да има снаге за трећи сет, или у Паризу за пети. Има он екипу која се брине о томе, верујем да ће га спремити.

Сем физичке спреме, Арменулић сматра да Ђоковићу недостаје још нешто битно.

- Мислим да му Вајда недостаје! Са њим је Новак постизао боље резултате, био психички стабилнији. Иванишевић је нов тренер, нема искуства, Може он да удели савет, али Вајда је био конкретнији, убедљивији, приснији... Некако је с Нолетом имао породичан однос, а то је Ђоковићу много значило, јер је емотиван.

БОНУС ВИДЕО: КАД ДРЖАВА БРИНЕ О ШАМПИОНИМА: Како су се низали успеси Србије у 2021. години

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

МИШЉЕЊА СУ ОПРЕЧНА: Да ли заиста овај језик користи највише пословних људи?