ВЕЧЕРЊИ ТЕРМИН У БОРБИ ЗА ФИНАЛЕ: Познато кад Ђоковић и Руд играју у Риму
НОВАК Ђоковић дошао је на два корака од освајања Мастерса у Риму, а препрека у полуфиналу му је Каспер Руд.

ФОТО: АП
Србин и Норвежанин играће меч у вечерњем термину. Они би на централном терену "Форо Италика" требало да се нађу у 19.30.
Најбољи тенисер света је победом против Феликса Оже-Алијасима обезбедио себи прво место на АТП листи сигурно до краја Ролан Гароса, а уколико савлада 10. играча планете стићиће до 1.000 победе у каријери.
Новак има мотива на претек. Нема сумње да је фаворит против Руда, али момак из Осла најбоље игра на шљаци, па ће сигурно покушати да изненади петоструког шампиона Рима.
Ђоковић и Руд су до сада одиграли два меча и Београђанин води са 2-0.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - пет тајни због којих је постао најбољи на свету
Препоручујемо

СРБИН АСИСТИРАО, ПА ОДМАХ - "ШАМАР": Лука Јовић одиграо последњи меч за Реал?!
13. 05. 2022. у 20:28

ВАТРЕНО КРШТЕЊЕ: Петровић дебитује за нови клуб у гротлу "Енфилда"
СРПСКИ чувар мреже ће вечерас уписати званични деби за Борнмут против Ливерпула у мечу који отвара нову сезону најјаче лиге света. Утакмица се игра на "Енфилду" и почиње од 21.00.
15. 08. 2025. у 07:20

ЦРНОГОРЦИ У ШОКУ: Помислили за колону аутобуса да је стигла велика међународна ватрогасна помоћ, а оно...
Најновије вести из Црне Горе, а које се тичу великих пожара због који је и Србија послала помоћ не би ли се ватрена стихија обуздала, изненадиле су цео Балкан. На моменат и насмејале због једне погрешне процене.
14. 08. 2025. у 17:22

СРБИН ЧУВАО КЛИНТОНА: Бивши председник остао затечен - после свађе сазнао Ајкулино порекло: "Осећао сам да ми не може ништа" (ФОТО)
ЧОВЕК који је чувао Мадону, принца Харија, Бијонсе и Наоми Кембел потиче из старе београдске породице.
14. 08. 2025. у 07:43
Коментари (0)