"НАЈБОЉИ СУ У ТЕНИСУ И НА ЕВРОВИЗИЈИ": Ђоковићев хејтер Бен Ротенберг дао 12 бодова Констракти (ФОТО)
КАКО је почео да твитује у последње време, изгледа да ће Бен Ротенберг, дежурни критичар Новака Ђоковића, на крају постати један одомиљених твитераша у Србији. Не само да је почео да диже ручну када коментарише најбољег тенисера света свих времена, него је одушевљен српском представницом на Евросонгу, Констрактом, којој је симболично доделио 12 бодова.

Фото: Принтксрин РТС
Представница Србије освојила је пето место са песмом "Ин корпоре сано" , а већи део гласова стигао је путем телевотинга. Нажалост, изостала је подршка стручних жирија, па је Ана на крају заузела пето место, што је и даље велики успех, најбољи за нашу земљу још од 2012. године.
Један од највећих фанова српске представнице био је и познати амерички тениски новинар Бен Ротенберг.
Он се налази у Риму где прати Отворено првенство Италије у тенису, али је једним оком пратио полуфинални окршај Новака Ђоковића и Каспера Руда, у коме је наш ас изборио данашње финале, а другим збивања у Торину где се одвијало финале Евросонга гд еје свим срцем навијао за Констракту.
Пронашао је још једну повезницу тениса и Евровизије, пошто је његов други фаворит иза Србије била Пољска, домовина најбоље тенисерке света Иге Швјонтек, која се такође нашла у финалу Рима, али у женском синглу.
- Да ја вечерас гласам дао бих бодове Пољској и Србији. Тренутно су број 1 и у тенису и на Евровизији - поручио је Ротенберг , а ево како је поделио бодове:
Препоручујемо

ЂОКОВИЋ ПЕТИ У КЛУБУ БЕСМРТНИХ: Само су они пре Новака остварили нестваран подвиг
15. 05. 2022. у 09:03

ЕДВАРДСУ ОВО НИЈЕ ТРЕБАЛО: "Разљутио" је Луку Дончића
СЛАВЉЕ Едвардса при једном од његова 22 поена у првој утакмици серије између Лејкерса и Тимбервулвса могло би "покренути" доминантно издање Луке Дончића на другом мечу овог четвртфинала Западне конференције који се игра у "Крипто.ком" арени четири сата после поноћи.
22. 04. 2025. у 14:50

ХАОС У УКРАЈИНИ: Зеленски је донео одлуку која је шокирала многе
Русија се, откако је почео рат у Украјини, налази под бројним санкцијама, па и спортским, те је за Русе велики број тужних спортских вести стизао у виду међународних ограничења. Али, шокантне вести стигле су и за бројне украјинске спортисте. Разлог? Не понашају се довољно "про-украјински". Њих, такве, али и нову "туру" њихових руских колега - решио је да санкционише украијински председник Володимир Зеленски. Притом, поједини руски асови су с одушевљењем дочекати ову вест...
22. 04. 2025. у 14:52

Халид Бешлић "тежак" 13 милиона €, а живи од кирије - "увалио" се у кредит
"САДА изнајмљујем све и живим од кирије, тако је најбоље."
21. 04. 2025. у 18:56 >> 18:56
Коментари (0)