ЂОКОВИЋ ДОНЕО НЕОЧЕКИВАНУ ОДЛУКУ: Новак је овим потезом послао моћну поруку ривалима
БЛИЖИ се почетак Ролан Гароса, првог гренд слема у сезони на коме ће наступити Новак Ђоковић.

Фото: EPA-EFE/IAN LANGSDON
Србин је по кладионицама први фаворит за титулу, али и став најбољег тенисера света најбоље говори са каквим амбицијама долази у Булоњску шуму.
Наиме, Ђоковић је одлучио да нема ни дана предаха пред почетак Ролан Гароса.
Прво је у среду тренирао са Миомиром Кецмановићем у Београду, а данас је заказао тренинг у Паризу. Новак ће данас у 15 часова изаћи на терен Филип Шатрије, где ће одрадити први тренинг на Ролан Гаросу.
Пре њега ће на терен Рафаел Надал и Стефанос Циципас, а онда следи термин Новака Ђоковића.
Он ће бити на терену два сата и биће му то права прилика да осети париску шљаку и што спремнији дочека почетак турнира.
Подсетимо, жреб за Ролан Гарос је на програму у 18 часова и 45 минута.
БОНУС ВИДЕО: Ђоковић, тренинг са Кецмановићем
Препоручујемо


ЂОКОВИЋ СВЕ БОЉИ И БОЉИ, АЛИ НАДАЛ ЈЕ ФАВОРИТ: Славни тренер највише шанси на Ролан Гаросу даје Рафи
16. 05. 2022. у 12:18 >> 12:22

ОДЛАЖЕ СЕ БАРСЕЛОНИНО СЛАВЉЕ: Очекујемо победу домаћина уз минимално три гола на мечу
ИАКО је титула практично изгубљена, Реал Мадрид ће против Мајорке тражити победу којом би бар за 24 сата одложио промоцију Барселоне у новог првака Шпаније.
14. 05. 2025. у 08:19 >> 18:31

РУСИЈА ОВО НИЈЕ НИ САЊАЛА: Нове санкције су је згрозиле!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив, прилично су разбеснеле Русе.
14. 05. 2025. у 12:26

"ЈА НЕ МОГУ ДА НАСТАВИМ БЕЗ ТЕБЕ" Потресна објава Наташе Нинковић: "Ово је најусамљенији дан мог живота" (ФОТО)
НЕМА дана кад не мисли на своју мајку...
14. 05. 2025. у 11:32
Коментари (1)