НОВАЧЕ, ОВО ИМ НЕМОЈ ЗАБОРАВИТИ: Срамна реакција публике, полудео и Мекинро!
НИЈЕ тајна да Новак Ђоковић није омиљена особа у Паризу, али тениска публика још једном је показала колико га не поштује.
ФОТО: Принтсркин/Твитер/Ролангаррос
Новак Ђоковић и Рафаел Надал играју свој 59 меч, што нико до сада није у опен ери тениса.
Публика у Паризу овацијама је дочекала омиљеног сина, тринаестоструког освајача трофеја у Паризу, Надала.
Потом је публика извиждала Новака Ђоковића. Стручни консултанти Еуроспорта Матс Виландер и Џон Мекинро били су подељеног мишљења.
Виландер је бранио публику, рекао је да нису звиждали, већ да су имитирали Роналда, на шта је оштро реаговао Американац. Рекавши да је понашање публике срамотно, а да ће Новак још једном успети да се уздигне из такве ситуације.
- Да ли то чујем звиждуке, упитала је Барбара Шет из студија ''Еуроспорта''.
- Јако је гласно, не чујем да преовладава звиждање, одговорио је Виландер, али је Мекинро био много оштрији и конкретнији.
- Мислим да је ово без везе, да је ово баш глупо. Хајде, људи, овај човек је слика нашег спорта. Ово је један од највећих мечева какав можда више никада нећемо видети. Хајде, људи, ок станите иза Рафе, али... Заборавимо ово, биће фантастичан меч, рекао је Мекинро.
БОНУС ВИДЕО: САСТАНАК ВУЧИЋА И ЂОКОВИЋА: Овако је изгледао сусрет председника Србије и најбољег тенисера
Препоручујемо
ДОНЧИЋ ИМ ТО НИЈЕ ЗАБОРАВИО! Словенац се свети "вуковима" за оно шта се десило прошле сезоне
ВЕЧЕРАС ћемо гледати реванш првог кола прошлогодишњег плеј-офа када Лејкерси буду угостили Тимбервулвсе у "Крипто.ком арени" (4.00).
24. 10. 2025. у 13:45
РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.
23. 10. 2025. у 14:39
ЗЕМЉОТРЕС УСРЕД ДНЕВНИКА: Водитељка се обратила у страху: "Надам се да ће бити све у реду" (ВИДЕО)
ДОК је читала вести у ноћном Дневнику, прекинуо ју је земљотрес...
24. 10. 2025. у 19:43
Коментари (4)