РУСИ И ЂОКОВИЋ НА УДАРУ ДОПИНГ КОНТРОЛА: Тенисери са запада ни близу нису тестирани колико источни блок
09. 06. 2022. у 20:13
ШПАНСКИ тенисер Рафаел Надал тријумфално је напустио ободе "Булоњске шуме", начинивши велики подвиг и показавши невероватну моћ регенерације и играња врхунског тениса под оптерећењем повреде стопала. Његов волшебан опоравка на отвореном првенству Француске, после континуираних жалопојки о томе да игра са несносним боловима покренуо је лавину реакција, па су испливали и неки интригантни подаци.
Kralj sljake je sumljivo lice,siguran sam,nemojte ga vise stititi
Vazno da je Antidoping agencija razapela na krst mladu Rusku klizacicu ... Uporedite sta je ona uradila i sta radi Nadal, pa ce vam ve biti jasno kako Zapadnjaci dolaze do medalja i pobeda. Nadal zasluzjue sve sto ce ga stici (setite se Britanske teniserke Balce koja je u 30. godini umrla od raka jetre - zao mi je sto je to zadesilo, a oni sto su je stitili su joj samo ucinili medvedju uslgu).
Slovene ne treba da kontrolišu na doping kad imaju druge metode poput zabrane za Djokovića na AO ili zabrane za Ruse i Beloruse na Vimbldonu,zatim oduzimanje bodova i ko zna šta će još smisliti(verovatno neki verbalni delikt ili iznošenje mišljenja da li je trava na Vimbldonu zelena)
Pravoslavlje, pravoslavlje je na udaru , s celom Srbijom ! Ne samo Rusi i Đoković.
Nije ni isto kad pauziras mesec ipo dana i testiraju te 8x i pauziras 9 meseci a testiraju te 2x...Zar ne?
Повезане вести

РАФАЕЛ НАДАЛ СЕ ВРАЋА НА РОЛАН ГАРОС! Стигла потврда, спремите се за спектакл
Новак Ђоковић и Рафаел Надал су били толики тениски ривали, да Ноле са правом каже да му је Рафа највећи супарник у "белом спорту". Неки од њихових епских мечева одиграни су на Ролан Гаросу, али - то се више неће десити, јер је Шпанац отишао у пензију Ипак, вратиће се на Отворено првенство Француске ове године. Из посебног разлога.
17. 04. 2025. у 15:00

ДАНИЛ МЕДВЕДЕВ НАПУШТА АТП ТОП 10: Ево ко је само издржао толико дуго колико и Рус
Док се приводи крају тениски турнир мастерс серије "Мајами опен", једна ствар је већ позната што се тиче наредне АТП лиге.
26. 03. 2025. у 22:00

НАДАЛ ВИШЕ НИЈЕ ЖЕЛЕО ДА ЋУТИ: Промене у тенису су неопходне
Харао је Рафаел Надал својевремено тениским теренима и заслужено стекао епитет једног од најбољих свих времена.
19. 03. 2025. у 21:15

ТЕНИСКИ РАТ СЕ НАСТАВЉА! "Судили" Синеру тако што су згрозили свет, а сад овако одговорили на тужбу ПТПА, синдиката тенисера!
Удружење професионалних тениских играча (енглеска скраћеница ПТПА), својеврсни синдикат тенисера, покренуло је досад незабележен правни процес против владајућих структура "белог спорта". Није се дуго чекало на одговор једне од опутжених организација.
19. 03. 2025. у 14:28

ТЕНИСКИ РАТ ЈЕ ПОЧЕО, СТИГАО ОДГОВОР! АТП оштро оплео по ПТПА: Мучите се да постанете значајни, а само радите на поделама!
Удружење професионалних тениских играча (енглеска скраћеница ПТПА), својеврсни синдикат тенисера, покренуло је досад незабележен правни процес против владајућих структура "белог спорта". Није се дуго чекало на одговор Асоцијације тениских професионалаца (АТП)
18. 03. 2025. у 19:58
Најновије из рубрике

ЗВЕЗДА У ВЕЛИКОМ ПРОБЛЕМУ: Без једног од најбољих против Игокее у Лакташима
Кошаркаш Црвене звезде Коди Милер-Мекинтајер могао би да пропусти другу утакмицу четвртфиналне серије АдмиралБет АБА лиге против Игокее.
14. 05. 2025. у 16:10

БИВШИ ЦЕНТАР ПАРТИЗАНА ПОТПИСАО! Американац остаје и даље у својој другој кући
Амерички кошаркаш Рашон Томас продужио је уговор са Динамом из Сасарија, саопштио је данас италијански клуб.
14. 05. 2025. у 16:00

КО СУ ВЕЛИКИ ШАМПИОНИ СА МАЛИХ ТЕРЕНА? НАСТАВЉА СЕ АКЦИЈА „ФУДБАЛ ЈЕ ВИШЕ ОД ИГРЕ“
Фондација Моззарт донира мини-пич терене широм земље
14. 05. 2025. у 16:00

ГЛАС ЗА ЈАМАЛА: Славни италијански тренер нема дилему
СЛАВНИ италијански тренер Фабио Капело нема дилему: он би "златну лопту" за сезону 2024/2025 дао младом асу Барселоне Ламину Јамалу, али уз малу задршку.
14. 05. 2025. у 15:44

РУКОМЕТАШИЦЕ СРБИЈЕ ЧЕКАЈУ РИВАЛЕ НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ: Наше даме у другом шеширу
Женска рукометна репрезентација Србије налази се у другом шеширу уочи жреба група за Светско првенство 2025, саопштила је данас Светска рукометна федерација (ИХФ).
14. 05. 2025. у 15:34
Коментари (6)