НАКОН ПРЕДАЈЕ СЕРЕНЕ ВИЛИЈАМС: Александра Крунић освојила трофеј у Истборну

25. 06. 2022. у 21:55

СРПСКА тенисерка Александра Крунић, заједно са Пољакињом Магдом Линете, освојила је титулу у дублу на турниру у Истборну, након што су им ривалке предале мечеве у полуфиналу и финалу.

НАКОН ПРЕДАЈЕ СЕРЕНЕ ВИЛИЈАМС: Александра Крунић освојила трофеј у Истборну

Фото: Nebojsa Parausic

Прво је од полуфинала одустала исксусна Американка Серена Вилијамс, која је требала да игра са Онс Жабур из Туниса, а потом су меч финала предале Јелена Остапенко (Летонија) и Људмила Кинечок (Украјина).

Крунићева је освојила шесту дубл титулу у каријери, највреднију јер је у питању био турнир из категорије 500.

БОНУС ВИДЕО: Порука румунске тенисерке читаоцима "Новости"

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!

КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!

ГРАДСКИ ривали Атлетико Мадрид и Реал Мадрид поново ће укрстити копља, овога пута у полуфиналу Суперкупа Шпаније (20.00) који се и ове године одржава Џеди. Улог је огроман, финале против Барселоне и прилика за први трофеј у 2026. години.

08. 01. 2026. у 08:00

ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице

ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице

БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.

09. 01. 2026. у 08:42

Коментари (0)

СУПРУГА ГОРАНА КИЧИЋА: Природна лепотица - ретко се појављује у јавности (ФОТО)