УБЕДЉИВ ПОРАЗ КРАЈИНОВИЋА: Кирјос сјајним сервисима срушио Србина за треће коло Вимблдона
СРПСКИ тенисер Филип Крајиновић доживео је убедљив пораз у другом колу Вимблдона од Ника Кирјоса са 6:2, 6:3, 6:1.
Фото: EPA-EFE/ANDY RAIN
Није ни близу потребног нивоа за овај меч био 31. играч света. Искористио је то надахнути Аустралијанац и још једном показао да важи за једног од најбољих играча на туру када је у питању травната подлога.
Колико је 40. тенисер планете био доминантан показује чињеница да је изгубио само девет поена на свој сервис, од тога само три на први.
Направио је укупно шест брејкова и све то је довољан показатељ његове доминације на овом мечу.
Кирјос је одлично и сервирао (24 аса), а Крајиновић је једини какав-такав отпор пружио у другом сету. Но, ни тада озбиљније није успео да угрози момка из Канбере.
Аустралијанац ће у шеснаестини финала Вимблдона играти против победника меча Џордан Томпсон (Аустралија) - Стефанос Циципас (Грчка).
БОНУС ВИДЕО: Порука румунске тенисерке Андрее Присакариу читаоцима "Новости"
Препоручујемо
ЗБОГ ОВОГА ЈЕ ЂОКОВИЋ НАЈВЕЋИ: Новак прелепим гестом за Бекерову породицу очарао планету
29. 06. 2022. у 22:00
НЕМА ЛУКСУЗА, НА ПОДУ САМО ЈЕДНО: Овако изгледа соба Таре и Стефана - и ћирилица и латиница (ФОТО)
30. 06. 2022. у 14:24 >> 14:26
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СРБИЈА - МЕКСИКО: Орлови морају боље него против Зеленортских острва
СРБИЈА гостује Мексику коме ће ово бити последња припремна за предстојећи Мундијал.
04. 06. 2026. у 22:32
И ПОЛИЦАЈЦИ ЗАПАЊЕНИ: Невероватно шта су запленили
Понекад су и припадници полиције затечени оним што пронађу.
04. 06. 2026. у 16:24
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)