"МАНГУПИ ОДРАСТАЈУ НА БЕОГРАДСКОМ АСФАЛТУ": Новак Ђоковић ће показати Нику Кирјосу ко је главна фаца
НЕКАДАШЊИ селектор репрезентације Србије Богдан Обрадовић дао је више него занимљиву изјаву пред финале Вимблдона у којем се састају Новак Ђоковић и Ник Кирјос

FOTO: Tanjug/AP
- Кирјос покушава да буде мангуп, али он не зна шта су прави мангупи. Они одрастају на београдском асфалту и гледају дерби Звезде и Партизана. Међутим, Кирјос се труди да буде посебан и другачији, а Новак је препознао ту његову црту и поштује је. Свакако ће Новак показати Кирјосу како изгледа прави мангуп - истакао је Обрадовић за "Републику".
Обрадовић је наставио у истом ритму...
- Новак ће добити, максимално је мотивисан, а учешћем на турниру показао је да не тежи европским вредностима, као што је новац, већ да игра из љубави и да су његов мотив част, држава и мајка. Не оптерећује се бодовима и сличном, само жели да ужива у игри и забележи нову победу и ја се надам да ће тако и бити - закључио је Богдан.
Финале је на програму од 15.00, а Новак Ђоковић је велики фаворит.
БОНУС ВИДЕО - Величанствени Новак
Препоручујемо

ОВО СЕ НЕЋЕ СВИДЕТИ НОВАКУ: Ђоковић сазнао када игра финале Вимблдона против Кирјоса
09. 07. 2022. у 19:47

"ПОПИО САМ СВЕ ТАБЛЕТЕ ОВОГ СВЕТА": Ђоковић пред финале говорио о повреди и Надалу
09. 07. 2022. у 18:47

ЂОКОВИЋ ПРОТИВ КИРЈОСА ЗА 21. ГРЕНД СЛЕМ ТИТУЛУ: Новаково искуство гаси Ников ватромет
10. 07. 2022. у 08:01

СПЕКТАКЛ КОЈИ ЋЕ ГЛЕДАТИ ЦЕЛИ СВЕТ: Барселона дочекује акутелног шампиона Европе!
ФУДБАЛСКИ спектакл какав приличи финалу, а не групној фази Лиге шампиона, очекује нас вечерас на "Монжуику" где ће Барселона од 21.00 угостити актуелног првака Европе, екипу Париз Сен Жермена.
01. 10. 2025. у 07:30

ИСТОРИЈСКИ ТРЕНУТАК! ФК Динамо Загреб стиже у Београд!
ФУДБАЛЕРИ Динама из Загреба играће у Србији са Макабијем из Тел Авива, одлука је донета из сигуроносних разлога, а поред чињенице да публике неће бити оба тима суочена су са бројним логистичким изазовима.
01. 10. 2025. у 16:02

ОГЛАСИЛА СЕ БИЉА НАКОН РАСТАНКА ОД АЦЕ ИЛИЋА: "Видећу како време пролази..."
ИАКО растављени, Биља и Аца имају велики разлог за славље.
01. 10. 2025. у 12:20
Коментари (0)