НОВАК ЂОКОВИЋ "БОЦНУО" КИРЈОСА: "Ако ово урадиш, освајаш гренд слем" (ФОТО)

08. 08. 2022. у 18:30
НОВАК Ђоковић и Ник Кирјос од почетка ове 2022. године гаје право тениско пријатељство, а ако је веровати ономе што смо видели у претходних неколико недеља, неће ускоро стати.
Повезане вести

КАКАВ ЖРЕБ ЗА ЈУ-ЕС ОПЕН! Ево ко с ким игра на последњем тениском гренд слему у 2025. години
Жреб за Ју-Ес опен је обављен, а његов исход је изазвао велику пажњу.
21. 08. 2025. у 18:16

КИРЈОСУ ЈЕ ОН ФАВОРИТ: Аустралијанац открио кога види као шампиона Вимблдона
БЛИЖИ се трећи гренд слем, Вимблдон. Аустралијски тенисер Ник Кирјос је открио ко је за њега фаворит у Лондону.
21. 06. 2025. у 20:53

ШОК НА ВИМБЛДОНУ! Финалиста из 2022. године отказао учешће
Аустралијски тенисер Ник Кирјос саопштио је данас да ће због повреде да пропусти Вимблдон, који ће бити одигран од 30. јуна до 13. јула.
03. 06. 2025. у 10:25
Најновије из рубрике

уживоПРЕНОС, СРБИЈА - ЕНГЛЕСКА: Бурно на трибинама, а на терену велика борба за Светско првенство у фудбалу!
Србија и Енглеска играју у квалификацијама за Светско првенство, а пренос те утакмице можете уживо да пратите уз портал "Новости"
09. 09. 2025. у 19:04 >> 21:22

ВРЕДНО ПРИЗНАЊЕ: Александар Митровић пред меч са Енглеском добио специјалну медаљу
СРПСКИ фудбалер Александар Митровић награђен је од стране Фудбалског савеза Србије пре утакмице са Енглеском у квалификацијама за Светско првеснтво.
09. 09. 2025. у 21:19

"ЛУДИЛО" СРБИЈЕ! Омладинска фудбалска репрезентација савладала Португал у спектакуларном мечу и освојила турнир "Стеван Ћеле Вилотић"
Омладинска фудбалска репрезентација Србије (У19) освојила је 31. Меморијални турнир "Стеван Ћеле Вилотић" у Суботици, пошто је вечерас у последњем, трећем колу савладала селекцију Португалије 6:5.
09. 09. 2025. у 20:53

СИПАХИ ПРОГОВОРИО О СРБИЈИ: Изненадило ме је, али можда бисмо и ми завршили такмичење
ТУРСКА ће играти у полуфиналу Европског првенства, а после победе над Пољском (91:77) утиске је изнео Кенан Сипахи, који се током обраћања дотакао и Србије.
09. 09. 2025. у 20:39

ПРОБЛЕМ ЗА АЛЕКСАНДРА СЕКУЛИЋА: Словенија ослабљена пред меч са Немачком на Евробаскету!
Кошаркаши Словеније ће у четвртфиналу против Немачке играти без младог бека Марка Пађена, који је повредио колено на тренингу у понедељак.
09. 09. 2025. у 20:12
Коментари (0)