ХИТ ВИДЕО! Новак Ђоковић "спустио" Британца: Роџер Федерер делио лекције Ендију Марију - а онда се умешао српски ас
ПОЧЕТАК Лејвер купа који су љубитељи "белог спорта" са нестрпљењем ишчекивали је практично иза угла. Тениски спектакл који ће окупити истинске звезде и још увек актуелне играчке легенде угледаће светлост дана у петак. Три члана "велике четворке" модерне ере већ су допутовала у Лондон и у добром расположењу прошетала улицама острвске престонице.

FOTO: Printskrin
Наиме, Роџер Федерер, Енди Мари и Новак Ђоковић били су на окупу и у неформалном окружењу организовали једно заједничко дружење, а недостајао је само Рафаел Надал како би употпунио овај историјски тренутак.
Они су у среду после подне средили и заједно изашли у град, а како је камера забележили одређене тренутке, делује да су се три тениске иконе добро забавиле.
- Која је зграда ова тамо? - питао је Мари попут правог туристе, док је Федерер био у улози водича, рекавши му да је то зграда Шард.
- А то је Шард, зар не? Шта јој се десило? - упитао је Шкот.
- Она је увек таква. Изгледа као сломљено стакло. Али то је Лондон, ми то знамо - прокоментарисао је Роџер, док се на крају разговора укључио и Новак.
- Енди, он ти дели лекције о Лондону - рекао је Ђоковић уз осмех и искористио прилику да "пецне" старог ривала.
Наравно, сви су се насмејали и наставили шетњу улицама Лондона у добром расположењу.
Подсетимо, главни догађај Лејвер купа је везан за опроштај Роџера Федерера. Према последњим информацијама, Швајцарац неће играти у синглу већ само у дублу и то највероватније са Рафаелом Надалом.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо

ЂОКОВИЋ О НАСТУПУ НА АО: "Могу само да се надам да ћу играти у Мелбурну"
22. 09. 2022. у 11:04

ИСТОРИЈА СЕ ПИШЕ У ЛЕСКОВЦУ: Две "стотке" обележиће први сусрет Србије и Андоре
СРБИЈА јури прву победу у квалификацијама за Светско првенство.
10. 06. 2025. у 10:03

ПУТИН САЧЕКАО ЧОВЕКА КОГ ЈЕ ПОСЛАО У БЕОГРАД: Ево шта су причали
Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети бројних санкција, па и спортских, услед чега руске репрезентације не могу да играју међународне такмичарске утакмице. Србија је једна од ретких која је изашла у сусрет Русима, а то је био изврстан повод да у Београд дође и руски министар спорта, Михаил Дегтјаров. Сада, када се вратио у Руску Федерацију, одржао је састанак са руским председником, Владимиром Путином.
09. 06. 2025. у 19:51

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (1)