СРПКИЊА У ОДАБРАНОМ ДРУШТВУ: Ана Ивановић поново кандидат за тениску "Кућу славних"

Марко Паунић
Марко Паунић

18. 10. 2022. у 13:50

Некадашња српска тенисерка Ана Ивановић другу годину узастопно налази се међу кандидатима за улазак у "Кућу славних" у Њупорту.

СРПКИЊА У ОДАБРАНОМ ДРУШТВУ: Ана Ивановић поново кандидат за тениску Кућу славних

ФОТО: ЕПА

Како је саопштено, осим Ивановићеве, кандидати су још Кара Блек, Естер Вергер, Флавија Пенета и Лиса Рејмонд међу тенисеркама, односно Карлос Моја, Хуан Карлос Фереро, Данијел Нестор и Рик Дрени међу тенисерима.

Ивановићева је 2008. године освојила Рола Гарос, током каријере укупно је узела 15 титула, а била је и "број 1" на ВТА листи.

БОНУС ВИДЕО: Порука румунске тенисерке Андрее Присакарију читаоцима „Новости“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ НА ЕМИРЕЈТСУ: Арсенал би да направи кључан корак у борби за титулу против препорођених црвених ђавола

СПЕКТАКЛ НА "ЕМИРЕЈТСУ": Арсенал би да направи кључан корак у борби за титулу против препорођених "црвених ђавола"

ДЕРБИ 23. кола Премијер лиге доноси велики окршај на "Емирејтсу" где Арсенал дочекује Манчестер јунајтед (17.30) у мечу који има потпуно различиту тежину за два клуба. Тобџије јуре титулу, док "црвени ђаволи" покушавају да ухвате прикључак у борби за Лигу шампиона.

25. 01. 2026. у 07:20

ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли

ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли

Малме и Црвена звезда састали су се у Лиги Европе, а потом је дошло до туче навијача у околини Тузле, у Босни и Херцеговини, када се део Звездиних присталица из Републике Српске авионом враћао из Шведске.

25. 01. 2026. у 14:30

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: Имам проблем што ради на националној телевизији

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"

ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.

25. 01. 2026. у 20:42

Коментари (1)

СВИ СТЕ ФОЛИРАНТИ! Дара Бубамара напустила Звезде Гранда - реаговала Цеца Није фер, ни колегијално