ГРЧКА ИМА НОВОГ ЈУНАКА: Прва победа на АТП туру за Стефаноса, али не Циципаса
Битно је звати се Стефанос, били ви Циципас или не.
Foto: Printskrin Youtube
У овом тренутку вам вероватно ништа не значи, али Стефанос Сакеларидис могао би да буде наследник доста познатијег имењака.
Сакеларидис има 18 година, и на Јунајтед купу је остварио прву победу на Туру. Када је судија изговорио ''Гејм, сет, меч, Сакеларидис", Грк је скочио и полетео у загрљај доста познатијег Стефаноса Циципаса. Победио је Белгијанца Бергса, 129. на свету, са 5:7, 6:1, 6:3.
Шира јавност није чула за Сакелaридиса, међутим, овом победом је наговестио да би могли врло добро да га упознају у блиској будућности.
- Први пут у каријери сам видео уживо тенисера који је у топ сто. Када сам видео Давида Гофана, па Григора Димитрова, помислио сам у себи: "Вау" - рекао је Сакеларидис који је стални учесник ИТФ турнира.
Пре овог меча Грк је био 803. тенисер света, а овом победом је напредовао за 200 места на АТП листи.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЧИЛИЋ БИРАНИМ РЕЧИМА О НОВАКУ: ''Оно што се догодило није фер према Ђоковићу''
03. 01. 2023. у 12:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)