НОВАК ЂОКОВИЋ КАО НИКО ДРУГИ Само је Србин ово успео у каријери!
НОВАК Ђоковић је у финалу АТП турнира у Аделејду дошао до 92. титуле у каријери, а још импресивније је да је на путу до трофеја спасао меч лопту.
Фото: EPA-EFE/MATT TURNER
Најузбудљивији меч у Аделејду одиграли су Новак Ђоковић и Себастијан Корда. Имао је Американац у завршници дуела меч лопту, а тада је Новак Ђоковић успео да на 6:5 вратио меч лопту и то импресивним смеч ударцем са мреже.
Веровали или не, Ђоковић је осми пут у каријери у финалу једног турнира успео да спаси меч лопту.
Ђоковић је то успео да учини у Бечу 2007. године, у Базелу 2009, на Ју-Ес опену 2011. године, потом годину дана касније у Шангају. Исто је учинио 2019. године у Дохи и на Вимблдону, као и годину дана касније у Дубајиу, а осми пут данас.
БОНУС ВИДЕО: КО ЈЕ НАЈПЛАЋЕНИЈА СПОРТИСКИЊА: Објављена листа зарада за 2022
ПОГОЂЕН ПОКЕР! ЈУРИМО ПЕТИ У НИЗУ! Ево ТИП тикета за четвртак
ОВАКО нешто се не памти!
02. 04. 2026. у 06:58
ДОСАД НЕЗАБЕЛЕЖЕНО! Ево шта је Новак Ђоковић урадио када је из ложе видео гол којим је Босна отишла на Светско првенство!
Најновије вести из тениса тичу се и - фудбала. Новак Ђоковић се за то побринуо.
01. 04. 2026. у 16:55
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)