СЕЧА СРБА У МЕЛБУРНУ: Ђоковић сазнао потенцијалног ривала у трећем колу Аустралијан опена
Бугарски тенисер Григор Димитров убедљиво је победио Ласла Ђереа са 3:0 (6:3, 6:2, 6:0) у мечу другог кола Аустралијан опена.
Epa / JAMES ROSS
Димитров је одиграо сјајан меч, чиме је показао да се налази у врло доброј форми у Мелбурну, пошто је и у првом колу савладао Аслана Карацева са 3:0, међутим, мора се признати да је Ласло Ђере одиграо јако лош меч.
Српски тенисер је у Мелбурн стигао у добром ритму, пошто је на припремном турниру у Окленду савладао Каспера Руда, а и у првом колу се добро показао против Белгијанца Бергса. Ипак, данас је све кренуло лоше већ у првом сету.
Бугарин је стигао до брејка на самом старту меча, а тај један гем предности му је био сасвим довољан да освоји први сет. У истом ритму је Димитров наставио и у другом делу игре, када је одмах стигао до брејка, затим до још једног, па је са убедљивих 6:2 освојио други сет.
Српски тенисер се у трећем сету потпуно распао, успео је да освоји тек неколико поена за читав сет, па је Димитров са нулом стигао до победе, која му је обезбедила пласман у треће коло турнира у Мелбурну.
У наредном колу, Григор Димитров ће се састати са победником дуела између Новака Ђоковића и Енза Куока, који ће се данас одиграти на стадиону "Род Лејвер".
БОНУС ВИДЕО: Алекс Кореча за Новости о "великој тројци": Оно што су урадили равно је чуду
Препоручујемо
ЂОКОВИЋ СИЛНО ДО ТРЕЋЕГ КОЛА: Новак јачи од Француза и срамотних провокација навијача!
19. 01. 2023. у 13:03 >> 13:06
ЂУРИЦА МУДРО ЗБОРИ: "Мале квоте руше тикете!" (ВИДЕО)
"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.
14. 11. 2025. у 12:45
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца
Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.
13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40
Полиција улетела на свадбу, ХАПСИ МЛАДУ - а тек објашњење! Ово је ЛУДНИЦА (ВИДЕО)
ЧАК и на најлепшим свадбама понекад се десе непредвиђене ситуације, ситне грешке или чак већи инциденти.
14. 11. 2025. у 16:23
Коментари (0)