ЂОКОВИЋ ФЕНОМЕНАЛНИМ РЕЧИМА О НАРЕДНОМ ПРОТИВНИКУ: ''Он је мој брат са Балкана, нисмо дуго играли''
Новак Ђоковић победио је Француза Куакоа са 3:1 у сетовима (6:1, 6:7, 6:2, 6:0).
FOTO: Tanjug/AP
Новак Ђоковић је имао проблема са левом ногом током меча са Французом али је успео то да преброди и изађе као победник из меча.
- Много тога се издешавало. Ензо је заслужио признање за форму, играо је сјајно, заслужено погурао меч у четврти сет. Успео сам да одговорим добро. Волим да играм вечерњи програм и волео бих да наставим тако. Морам да се адаптирам и прихватим, некада не иде све савршено, али то је спорт - поручио је Новак, а затим прокоментарисао наредног ривала и његовог великог пријатеља Григора Димитрова.
- Нисам играо против њега много година, не сећам се када је то било. Он игра сјајан тенис и знам га добро, ми смо дроби пријатељи и браћа са Балкана, па нека бољи победи. - завршио је Ђоковић.
Да подсетимо, Григор Димитров је победио Ласла Ђереа у другом колу Мелбурна, а у само два меча играће и против другог Србина.
БОНУС ВИДЕО: НЕПОЗНАТИ АУСТРАЛИЈАН ОПЕН: Ово можда нисте знали о познатом тениском турниру
Препоручујемо
НОВАК ЂОКОВИЋ ЗАБРИНУО НАВИЈАЧЕ: Није добро уопште, нека ми је Бог у помоћи!
19. 01. 2023. у 13:22
СРАМОТНО! Провоцирали Ђоковића током меча, судија одбио да их опомене (ВИДЕО)
19. 01. 2023. у 12:55 >> 14:05
ТИЈАФО О ДЕБАКЛУ РАФАЕЛА НАДАЛА: ''Не побеђује се ГОАТ тако лако''
19. 01. 2023. у 11:18 >> 14:10
ЂЕРЕОВА ИЗЈАВА ПОГОДИЛА СВЕ: Пре неколико година остао без родитеља, сада му преминуо још један члан породице
19. 01. 2023. у 10:09 >> 10:15
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)