"ЛАВ ЈЕ РАЊЕН, АЛИ ПАО НИЈЕ": Какав поен Новака Ђоковића на сет лопти (ВИДЕО)
ОСВОЈИО је Новак Ђоковић први сет против Григора Димитрова и то на какав начин.
Фото АП
Спасавао је Србин силне сет лопте, на крају освојио исти, а начин на који је то урадио је прича за себе. Ђоковић је попут рањеног лава, који не жели да падне.
Поен који је одиграо за сет ће се препричавати данима, шта год да се деси на Мелбурну. После дугачке размене и много трчања Новак је изашао на мрежу, одиграо волеј и пао као покошен.
Сви у Ђоковићевој ложи су скочили као и навијачи у делирријуму, али Нолету није било до салавља иако води 1:0 у сетовима. Поново је Србин осетио бол у бутном мишићу, па је затражио и помоћ физиотерапеута.
Ђоковић је повређен, али и такав дефинитивно може против Димитрова.
БОНУС ВИДЕО: НЕПОЗНАТИ АУСТРАЛИЈАН ОПЕН: Ово можда нисте знали о познатом турниру
Препоручујемо
ЂОКОВИЋ ТРАЖИО ПОМОЋ ФИЗИОТЕРАПЕУТА: Појавио се нови проблем код Новака
21. 01. 2023. у 10:12
СРБИ И ХРВАТИ ПОД ПОСЕБНОМ "ЛУПОМ": Ригорозна контрола на Аустралијан опену
21. 01. 2023. у 08:52
ЂОКОВИЋ НАПРАВИО "ПОМЕТЊУ" У МЕЛБУРНУ: Невероватна реакција публике (ФОТО)
21. 01. 2023. у 08:26
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју
ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.
12. 03. 2026. у 06:30
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)