РУС ПРВИ ПОЛУФИНАЛИСТА МЕЛБУРНА: Чешко-америчка бајка је завршена

Марко Паунић
Марко Паунић

24. 01. 2023. у 08:14

Руски тенисер Карен Хачанов пласирао се данас у полуфинале Отвореног првенства Аустралије, пошто му је Американац Себастијан Корда предао меч четвртфинала због повреде.

РУС ПРВИ ПОЛУФИНАЛИСТА МЕЛБУРНА: Чешко-америчка бајка је завршена

Фото: АП

Хачанов је водио са 7:6, 6:3, 3:0 у тренутку када је Корда морао да преда меч због повреде десног зглоба.

Тренутно 20. тенисер света пласирао се у своје друго гренд слем полуфинале где ће играти против победника меча Стефанос Циципас - Јиржи Лехечка.

Хачанов је добио тежак први сет у тај-брејку са 7:5, након што је пропустио прилику да тај део игре реши раније, јер је при вођству од 5:4 сервирао за сет.

На почетку другог сета није искористио три брејк прилике, али је потом два пута одузео сервис ривалу за предност од 2:0 у сетовима. Серију је наставио и на почетку трећег сета, пре него што је Корда био приморан да се повуче.

БОНУС ВИДЕО Кореча за Новости: Важно да је Ђоковић осетио љубав навијача у Аустралији

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТЕЖАК ЗАДАТАК ПРЕД БАРСЕЛОНОМ: Жута подморница зна како се побеђује лидер првенства - нечијој серији победа долази крај

ТЕЖАК ЗАДАТАК ПРЕД БАРСЕЛОНОМ: "Жута подморница" зна како се побеђује лидер првенства - нечијој серији победа долази крај

НА стадиону „Серамика“, популарном Мадригалу, у недељу поподне биће одигран један од најзанимљивијих мечева кола у Ла лиги, где ће водећа Барселона гостовати трећепласираном Виљареалу.

21. 12. 2025. у 09:04

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Ево шта су данас урадили навијачи у Хрватској - и тиме се хвале (ФОТО)