НОВАК ЂОКОВИЋ БРИНЕ ЗА ЖИВОТНУ СРЕДИНУ: Српски тенисер ушао у бизнис са фирмом за воду
НОВАК ЂОКОВИЋ је после пласмана у полуфинале Аустралијан опена открио мало више и о новом спонзору на дресу.
ФОТО: АП/Танјуг
Ради се о компанији Waterdrop чији је мањински власник Ђоковић недавно постао.
Аустријска фирма користи иновативне технологије за хидратацију, што се посебно допало Ђоковићу.
- Спонзоришу Тејлора Фрица, Данијелу Колинс... Скоро су ушли у тенис. Млада су фирма. Успешни су, на берзи су. Њихова мисија је да се смањи и дође до циља да се не користи пластика. Много људи то жели да промени, то је процес који траје. То ми се свидело. Мисле и на хидратацију. Да се кроз њихове производе, а то су коцкице које садрже електролите, попије довољно течности. Инвестирао сам у њихову компанију, да добијем проценат у власништу. Сарадња није само амбасадорска, већ партнерска - појаснио је Новак.
Подсетимо, Новак је против Андреја Рубљова изборио полуфинале Аустралијан опена у мечу у коме је стигао до неколико рекорда.
У петак ће се против Томија Пола борити за своје 10. финале Аустралијан опена. Из досадашњих девет има исто толико титула.
БОНУС ВИДЕО - Непознати Аустралијан опен
Препоручујемо
НОВАК САЗНАО ТЕРМИН МЕЧА! Ево када Ђоковић игра полуфинале Аустралијан опена
26. 01. 2023. у 07:59
ВЕЛИКЕ ПРОМЕНЕ У ТЕНИСУ: Вимблдон променио правило о игрању на три добијена сета
25. 01. 2023. у 19:00
ХОЋЕ ЛИ РУСИ МОЋИ НА ВИМБЛДОН, ДОБИЈА ЛИ НОВАК ПОЕНЕ? Рубљов открио последње вести после пораза од Ђоковића
25. 01. 2023. у 14:19 >> 14:28
ПОГОЂЕН ПОКЕР! ЈУРИМО ПЕТИ У НИЗУ! Ево ТИП тикета за четвртак
ОВАКО нешто се не памти!
02. 04. 2026. у 06:58
СВИ ПРИЧАЈУ КАКО СУ РЕАГОВАЛИ СРПСКИ И ХРВАТСКИ ТВ КОМЕНТАТОРИ: Када је Босна дала Италији одлучујући гол за Светско првенство... (ВИДЕО)
Најновије вести из фудбала тичу се више земаља, а "кривци" су Босна и Херцеговина, Италија, те њихови пенали који су одлучили ко иде на Светско првенство 2026.
03. 04. 2026. у 12:26
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)