УКРАЈИНАЦ СЕ ОПЕТ ЈАВИО СА ФРОНТА: "Ђоковић ово треба да уради, у супротном подржава рат!"
НЕКАДА 13. тенисер света Алекс Долгополов, који је сада војник украјинске армије, има превише времена на фронту. Чини се да готово не прође нека активност везана за Новака Ђоковића на коју није реаговао.

Танјуг/АП
Наиме, он је неравно тражио да се "Срђан Ђоковић избаци са турнира у Мелбурну", након што је осванула слика њега и Новакових навијача са руском заставом, а један од њих носио је мајицу са словом "З".
На дешавања је реаговала и амбасада Украјине у Аустралији. Након тога и Тениски савез Аустралије имао је шта да каже.
Огласио се потом и Срђан, а након тога говорио је на конференцији за медије о свему и Новак Ђоковић, он је истакао да су он и његова породица против рата, а да је Срђан мислио да се слика са српским навијачима. Ипак, Долгополов је одлучио да се поново огласи.
- Било би лепо да је то истина. Такође, било би логично да замоле своје навијаче јавно да не носе мајице са словом 'З', Путиновим ликом и да не уносе руске заставе на њихове мечеве, ако је то тачно. Са тим знаковима се пружа подршка рату, али такве речи од њих не допиру, нажалост. Једини кривац за овај рат је Русија и мало мање Белорусија и то свима треба да буде јасно. Рат ће се завршити сигурно, само је питање колико људи ће умрети док се то не деси, поручио је Долгополов.
БОНУС ВИДЕО: НЕПОЗНАТИ АУСТРАЛИЈАН ОПЕН: Ово можда нисте знали о познатом турниру

БАЛКAНСКИ ДЕРБИ У ЗАГРЕБУ: Дејо и Роби се враћају на "Максимир"
ЕКС-ЈУ дерби игра се овог понедељка у Загребу када на Максимир долази Црна гора, предвођена селектором Робертом Просинечким и председником Савеза Дејаном Савићевићем.
08. 09. 2025. у 11:24 >> 14:34

КАКВА БАХАТОСТ! Ево шта су Енглези одлучили пред полазак у Србију на мегдан Пиксијевим "орловима" у борби за Светско првенство!
Фудбалска репрезентација Енглеске је пред свој долазак у Београд на мегдан "орловима" селектора Драгана Стојковића Пиксија у квалификацијама за Светско првенство донела једну несвакидашњу одлуку.
08. 09. 2025. у 12:10

"НЕКАД ТЕ МРЗЕ, НЕКАД ТЕ ВОЛЕ..." Вратио се Младен, Деа изненадила објавом
МЛАДЕН Мијатовић, бивши дугогодишњи изабраник водитељке Дее Ђурђевић, вратио се у Србију.
08. 09. 2025. у 11:17
Коментари (9)