ЂОКОВИЋ ЈЕ НАЈБОЉИ ИЗ "ВЕЛИКЕ ТРОЈКЕ"... Џон Мекинро хвалио невероватног Србина након освајања титуле
ПРАВДА је задовољена, Новак Ђоковић је дошао до 22. гренд слем трофеја, 10. у Мелбурну, где је прошле године проживео тортуру. Џон Мекинро након меча говорио је о успеху Србина, није штедео речи хвале о сјајном Србину.
Танјуг/АП
Седмоструки гренд слем шампион и тениски стручњак "Еуроспорта", Џон Мекинро Новака Ђоковића назвао је феноменалним играчем и човеком.
- Када помислите на све што се дешавало годину дана пре, очигледно је да је много размишљао Новак о томе. Онда, имао је повреду са којом се борио током већег дела турнира. Упитно је било колико може са повредом? Одговорио је на то питање, рекао је Мекинро
- Никада Новака нисам видео толико емоционалног, као што је то био након данашње победе. Много тога догодило се у његовом животу протекле године. Невероватно је отпоран. Величанствен је додатак тениској игри. Феноменални спортиста и човек такође.
Мекинро верује да ће Новак наставити да осваја слемове.
- У овом тренутку, тешко је помислити да неће победити још два, три гренд слемова, најмање. Роџер је освојио три након 35. године, Рафа такође. Ђоковић, феноменални спортиста, вероватно најбољи од све тројице. Начин на који успе да се опорави, а такође, није имао много повреда, верујем да може још много, рекао је Мекинро.
БОНУС ВИДЕО: НЕПОЗНАТИ АУСТРАЛИЈАН ОПЕН: Ово можда нисте знали о познатом турниру
Препоручујемо
ЂОКОВИЋ БРИЗНУО У ПЛАЧ: Новак није могао да сакрије емоције, ево колико му титула значи
29. 01. 2023. у 12:46 >> 14:04
ЂОКОВИЋ ЈЕ КРАЉ АУСТРАЛИЈЕ: Новак разбио Циципаса у финалу Аустралијан опена, јачи од повреде, провокатора и Аустралије!
29. 01. 2023. у 12:41 >> 12:46
ДОНЧИЋ ИМ ТО НИЈЕ ЗАБОРАВИО! Словенац се свети "вуковима" за оно шта се десило прошле сезоне
ВЕЧЕРАС ћемо гледати реванш првог кола прошлогодишњег плеј-офа када Лејкерси буду угостили Тимбервулвсе у "Крипто.ком арени" (4.00).
24. 10. 2025. у 13:45
РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.
23. 10. 2025. у 14:39
ЗЕМЉОТРЕС УСРЕД ДНЕВНИКА: Водитељка се обратила у страху: "Надам се да ће бити све у реду" (ВИДЕО)
ДОК је читала вести у ноћном Дневнику, прекинуо ју је земљотрес...
24. 10. 2025. у 19:43
Коментари (0)