''ОСТАЋЕ ЗАПИСАНО КАО НАЈСРАМНИЈИ СПОРТСКИ МОМЕНАТ У ИСТОРИЈИ АУСТРАЛИЈЕ'' Кели оштар због Ђоковићеве прошлогодишње депортације

Крег Кели, бивши члан аустралијског парламента, испрозивао је све који су учествовали у депортацији Новака Ђоковића из Аустралије.

ОСТАЋЕ ЗАПИСАНО КАО НАЈСРАМНИЈИ СПОРТСКИ МОМЕНАТ У ИСТОРИЈИ АУСТРАЛИЈЕ Кели оштар због Ђоковићеве прошлогодишње депортације

FOTO: Tanjug/AP

Након Новакове титуле на Аустралијан опену, на друштвеним мрежама је критиковао бившег премијера Морисона, као и премијера државе Викторија Даниела Енђуза:

- Морисон и Ден Ендрјуз би требало да изнесу јавно и формално извињење Новаку. Њихов одвратни политички и опортунистички третман Новака прошле године је сраман и утиче на међународну репутацију. Остаће записано у историји као најсрамнији спортски моменат Аустралије - написао је Кели.

БОНУС ВИДЕО: Партизан добио милионски уговор од новог спонзора

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!

МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!

Хрватска и Гана одиграће један од најзанимљивијих мечева последњег кола групне фазе Светског првенства, пошто ће директан окршај у Филаделфији одлучити ко наставља, и са које позиције, такмичење из групе "Л". Афричка селекција је већ на четири бода и једном ногом је у шеснаестини финала, док "коцкасти" немају право на грешку и морају освојити бар један поен како би прошли даље.

27. 06. 2026. у 08:00

Коментари (2)

МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!