НОВАК 22 У 22 ПРИМЕРКА: Откривено ко ће моћи и за колико пара да купи Ђоковићеву тренерку
Тренерка са бројем 22 који симболише 22 освојена гренд слема Новака Ђоковића биће у продаји у само 22 примерка.
FOTO: Tanjug/AP
Ово је саопштила компанија Лакост, спонзор најбољег тенисера света. Неће бити додатне производње.
Објављено је и да цена износи 250 евра, тако да ће само ретки обожаваоци Новака Ђоковића доћи до овог комада гардеробе, као знак сећања на Мелбурн.
Српски ас се по броју највећих трофеја изједначио са Рафаелом Надалом. На Ролан Гаросу имаће прилику да први пут у каријери буде сам на првом месту вечне листе у овом сегменту.
ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на "Бернабеу"
МЕСТО у осмини финала Лиге шампиона биће решено у Мадриду, где Реал дочекује Бенфику после победе од 1:0 у Лисабону. Гол одлуке у првом мечу постигао је Винисијус, али резултат није био једина тема вечери – дуел је обележио инцидент и прекид због наводног расистичког испада Престијанија према Винисијус, што је додатно подигло тензију пред реванш.
25. 02. 2026. у 06:27
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Због овога је одложена фудбалска утакмица! (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске су такве да се цео свет смеје.
24. 02. 2026. у 19:55
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)