"МИРУЈ СРЦЕ!" Новак Ђоковић се овакав појавио у Београду, а неке навијачице су баш, баш одушевљене (ФОТО)
НОВАК Ђоковић ових дана ужива - први је на најновијој АТП листи, стигао је до 22. гренд слем трофеја освојивши Аустралијан опен, турнир у земљи из које је прошле године депортован, а у Београду му прија и на тренинзима у сопственом тениском центру, али и неким центрима "у близини". А прија и његов боравак у престоници Србије Нолетовим навијачима.
FOTO: Tanjug/AP
Бројни су Новакови сусрети са раздраганим светом у главном граду наше земље: људи му стално прилазе, било за аутограм или заједничку фотографију, а друштвене мреже су тиме преплавељене откако је најбољи тенисер света стигао из Мелбурна.
Ипак, једна фотографија као да је изазвала мало већу пажњу.
Ноле је на њој у тренерци и јакни, уз наочаре за сунце, насмејан. Фотографија је најпре осванула на Инстаграму...
... а онда је почела да се дели и на Твитеру.
И то углавном од стране Новакових навијачица.
Из иностранства.
"Ооох", написала је једна од њих, а друга, на енглеском, испод дописала коментар који је гласио:
- Мируј, срце моје!
А док се навијачице и навијачи одушевљавају Новаковом непосредношћу, Ђоковић би волео да наиђе на такав, срдачан одговор и код америчких власти.
Наиме, светски број 1 би да ускоро отпутује у Сједињене Америчке Државе, како би учествовао на два важна турнира. Он није играо ни Индијан Велс ни АТП Мајами прошле године јер су на снази биле стриктне мере САД везане за невакцинисане странце који долазе у земљу. Сједињене Државе би могле да олабаве та правила за невакцинисане госте 11. маја, али...
Тај датум је тек после жреба за Индијан Велс, који је 8. марта, због чега је Ђоковићев тим данас затражио од америчких власти да му се дозволи долазак у ту државу.
Освајач 22 гренд слем титуле је петоструки шампион Индијан Велса, по чему је изједначен са Роџером Федерером, и жељно је ишчекиван на турниру који се често назива и "петим гренд слемом". Светски број 1 је, током тријумфа на турниру у Аделајду, обелоданио жељу да игра на Индијан Велсу, али одлука није у његовим рукама, што је, како су вам "Новости" већ писале, изазвало прилично незадовољство директора турнира, Томија Хаса.
БОНУС ВИДЕО - Овако је Срђан Ђоковић прославио Новакову титулу у Мелбурну
Препоручујемо
ДОНЧИЋ ИМ ТО НИЈЕ ЗАБОРАВИО! Словенац се свети "вуковима" за оно шта се десило прошле сезоне
ВЕЧЕРАС ћемо гледати реванш првог кола прошлогодишњег плеј-офа када Лејкерси буду угостили Тимбервулвсе у "Крипто.ком арени" (4.00).
24. 10. 2025. у 13:45
РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.
23. 10. 2025. у 14:39
СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (1)