ПОЗНАТ ТЕРМИН: Одређено када Ђоковић наставља свој поход на круну у Дубаију! Ево када ће Новак и Хуркач на терен
СРПСКИ тенисер Новак Ђоковић играће сутра против Пољака Хуберта Хуркача у четвртфиналу АТП турнира у Дубаију.
FOTO: AP/Tanjug
Ђоковић је раније данас победио Холанђанина Талона Грикспора 6:2, 6:3, док је Хуркач вечерас био бољи од Руса Павела Котова 7:5, 6:1.
Хуркач је први сет добио после велике борбе 7:5, а у другом сету је препустио само један гем руском тенисеру.
Ђоковић и Хуркач су одиграли четири међусобна дуела у каријери, а српски тенисер је добио сва четири дуела.
Србин је најбољи играч света, док је Хуркач 11. на АТП листи.
Организатори турнира су саопштили вечерас да ће меч Ђоковића и Хуркача бити одигран сутра у 16 сати.
АТП турнир у Дубаију се игра за наградни фонд од 2.855.495 долара.
БОНУС ВИДЕО: СВИ СУ ДАЛЕКО ИЗА: Кога је Новак „прешишао“ по броју недеља као Број
Препоручујемо
ОВО МОЖЕ САМО НОВАК: Спектакуларан поен Ђоковића, Грикспор остао у чуду (ВИДЕО)
01. 03. 2023. у 17:54 >> 17:57
ЈЕЛЕНИ ЗАМЕРИЛИ: Жена најбољег светског тенисера НЕ СМЕ овако да изгледа (ФОТО)
01. 03. 2023. у 13:10
ЂОКОВИЋ НЕ ДА ТРОН! Алкараз се опет повредио, ево докле Србин остаје на челу АТП листе
01. 03. 2023. у 13:30
МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, "Богиња провинције" за место које води у Европу
ЈУВЕНТУС вечерас гостује Аталанти у једном од кључних мечева у борби за пласман у Лигу шампиона (20.45), а са само седам кола до краја сезоне оба тима су свесна да би нови кикс могао скупо да их кошта.
11. 04. 2026. у 08:00
АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!
Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.
09. 04. 2026. у 13:11
ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - "На споменику му пише..."
НЕМА већег искушења, нити већег бола него надживети своје дете. И не постоји човек, био он верник или атеиста, који се у тако страшном тренутку неће запитати зашто је Бог то дозволио.
11. 04. 2026. у 11:40
Коментари (0)