ПРОМЕНЕ У ПРВОМ ДУЕЛУ ЂОКОВИЋА У МОНТЕ КАРЛУ: Новак има новог ривала у другом колу турнира у Монаку
Најбољи тенисер планете Новак Ђоковић могао би у другом колу Мастерса у Монте Карлу да добије другог ривала у односу на првобитни жреб.
ФОТО: АП
Амерички тенисер Брендон Накашима одустао је од Мастерса у Монте Карлу, па није више потенцијални ривал Србину.
Тренутно 44. тенисер на АТП листи је требало да игра против земљака Мекензија Мекдоналда у првом колу. Уместо Накашиме сутра ће на мегдан Мекдоналду један од поражених играча у данашњем последњем колу квалификација, а победник тог двобоја ће у уторак играти против Новака Ђоковића у другој рунди.
БОНУС ВИДЕО: Такмичари "Палилулца" будућност српског куглашког спорта
Препоручујемо
КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона
АТАЛАНТА и Челси улазе у шести меч Лиге шампиона са идентичним учинком (10 бодова), али и са различитим расположењем уочи директног судара у Бергаму. "Плавци" имају бољу гол-разлику и тренутно држе место у топ 8, док је домаћину ово идеална прилика да их претекне и заузму позицију која директно води у осмину финала.
09. 12. 2025. у 07:00
ТРАМП "АМИНОВАО", ЦЕЛА РУСИЈА БЕСНА! Најновије вести из Америке су потпуно невероватне
Откако је почео рат у Украјини, најновије вести везане за Русију, а да нису са самог ратишта, или, како то Руска Федерација зове "просторa на коме се одвија Специјална војна операција", углавном су Русе нервирале због санкција, али последње су - прилично невероватне.
09. 12. 2025. у 13:36
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)