"ОСЕЋАМ СЕ КАО ДА САМ ОДАВДЕ!" Андреј Рубљов одушевио све Србе, а нарочито оне у Републици Српској

Новости онлине

23. 04. 2023. у 17:10

НИЈЕ завршио турнир Српска опен као што је прижељкивао, али Андреј Рубљов је доживео салве аплауза после финала у Бањалуци.

ОСЕЋАМ СЕ КАО ДА САМ ОДАВДЕ! Андреј Рубљов одушевио све Србе, а нарочито оне у Републици Српској

Foto: TennisTV

Подсетимо, Душан Лајовић и Рубљов су одиграли спектакуларан завршни меч за трофеј,  а после победе српског репрезентативца Рус се овако обратио јавности:

- Прво да честитам Дуцију. Морам да кажем да је задовољство делити терен с тобом, сјајан си пријатељ и дивна особа за дружење ван тениса. Много сам срећан што си освојио титулу јер те је много тога задесило, причали смо о томе доста пута. И притом си успео баш пред домаћом публиком, пред породицом... зато ми је драго због твог успеха - рекао је руски тенисер и изазвао другу туру аплауза, а прва је била када је најављен као говорник.

Андреј Рубљов држи говор после финала Српска опена 2023 / Foto: TennisTV

Онда је хтео да се обрати директору турнира, Ђорђу Ђоковићу, коме се неко баш тада обратио, па се Рубљов нашалио:

- Хвала Ђорђу... који ме не слуша (смех). Не, заиста, хвала на свему што сте ти и твој тим учинили за мене, осећам се као да сам одавде! Хвала за тај посебан осећај и сада, и ових година (укључујући и Сербиа опен). А хвала и свима који су долази, подржавали све учеснике турнира, а нарочито Душана - закључио је Андреј Рубљов.

Навијачи током финала Српска опена 2023 Душан Лајовић - Андреј Рубљов / Foto: TennisTV

БОНУС ВИДЕО: Печат најбољег - Које рекорде сада јури Новак Ђоковић?

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЂУРИЦА МУДРО ЗБОРИ: Мале квоте руше тикете! (ВИДЕО)

ЂУРИЦА МУДРО ЗБОРИ: "Мале квоте руше тикете!" (ВИДЕО)

"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.

14. 11. 2025. у 12:45

СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! Орлови изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.

13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40

Коментари (2)

Штедња у Unicredit Банци уз каматну стопу од чак 3,60%