НОВИ ТЕЖАК УДАРАЦ ЗА РОЛАН ГАРОС: Још једна велика звезда пропушта гренд слем у Паризу

Још једна велика звезда отказала је учешће на Ролан Гаросу 2023. године.

НОВИ ТЕЖАК УДАРАЦ ЗА РОЛАН ГАРОС: Још једна велика звезда пропушта гренд слем у Паризу

Фото: ЕПА

Италијан, Матео Беретини пропустиће учешће на Ролан Гаросу због повреде мишића стомака, коју је задобио на турниру у Монте Карлу. Он је пропустио турнир у Риму, а навијачи су се надали да ће се опоравити до највећег турнира на шљаци.

Ипак, Беретини је на друштвеним мрежама потврдио да неће наступити на Отвореном првенству Француске.

- Опоравак добро напредује. Једва чекам да се вратим у такмичарски ритам. Нећу бити спреман за Париз. Очекујем повратак на турниру у Штутгарту, написао је Беретини на Инстаграму.

Принтскрин/Инстаграм/Матберреттини

Матео је повратак на терен одложио, верујући да ће у потпуности бити спреман за почетак сезоне на трави, пошто је четири од својих седам титула освојио управо на најбржој подлози.

Беретини је, подсетимо, 2021. године стигао до финала Вимблдона, али га је зауставио најбољи тенисер Србије Новак Ђоковић.

Подсетимо, Ролан Гарос је већ доживео велики ударац с обзиром да по први пут на њему неће бити Рафаела Надала који је трофеј подигао 14 пута.

БОНУС ВИДЕО: Алекс Кореча за Новости о "великој тројци": Оно што су урадили равно је чуду

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРАЈ ЗА СРПСКОГ ЗЕТА? Курасау је против слонова потребно чудо!

КРАЈ ЗА "СРПСКОГ ЗЕТА"? Курасау је против "слонова" потребно чудо!

СИМПАТИЧНА репрезентација Курасаа има немогућ задатак у последњем колу, а то је да мора победити веома добру Обалу Слоноваче како би имала шансе да се бори за пролаз даље. Меч се игра на "Линколн фајненшл филду" у Филаделфији и почиње од 22.00.

25. 06. 2026. у 10:00

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (0)

УПИСАО ЧАК ОСАМ ФАКУЛТЕТА: Шта од школе има Горан Богдан?