СРПКИЊА У ГЛАВНОЈ УЛОЗИ: Француз почео да слави победу, али је убрзо остао затечен (ВИДЕО)

Часлав Вуковић

27. 05. 2023. у 09:23

ФРАНЦУСКИ тенисер Артур Фис игра сјајно у Лиону. Стигао је до финала и бориће се за прву АТП титулу. Ипак, могло је да се догоди да не буде део меча за трофеј.

СРПКИЊА У ГЛАВНОЈ УЛОЗИ: Француз почео да слави победу, али је убрзо остао затечен (ВИДЕО)

ФОТО: Профимедиа

Наиме, његов дуел против Американца Брендона Накашиме судила је Маријана Вељовић и она се нашла у центру пажње и то баш када је 18-годишњак славио победу.

Противник младог Француза је у трећем сету при резултату 5:4 и 30:40 избацио лопту у аут, то је значило крај меча. Фис је легао на терен и почео да слави као и његов тим. Ипак, када је устао збуњено је гледао у Српкињу која је седела у столици, пошто је решила да погледа траг. Он јој је чак и показао колики је аут.

Ипак, то све није било довољно за Вељовићеву која је променила одлуку и показала да је лопта била добра. То на крају није било кобно за 112. на АТП листи, пошто је сет решио у тај-брејку и тријумфовао са 7:5, 4:6, 7:6(5).

Фис ће ове суботе у финалу турнира у Лиону играти против Аргентинца Франциска Серундола.

БОНУС ВИДЕО: СРБИН И РУС У ЦЕНТРУ ПАЖЊЕ: Новак Ђоковић и Данил Медведев заједно на Ролан Гаросу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗЛАТНА ПРИЛИКА ЗА ТОТЕНХЕМ И ЈУНАЈТЕД: Ко ће спасити своју катастрофалну сезону и изборити Лигу шампиона?

ЗЛАТНА ПРИЛИКА ЗА ТОТЕНХЕМ И ЈУНАЈТЕД: Ко ће спасити своју катастрофалну сезону и изборити Лигу шампиона?

У дуго очекиваном финалу Лиге Европе, гледаћемо обрачун енглеских великана, Тотенхема и Манчестер Јунајтеда. Меч се игра на "Сан Мамесу" и почиње у 21:00. Оба тима су имала катастрофалне сезоне, али вечерас имају прилику да освоје европски трофеј и обезбеде пласман у Лигу шампиона, па можемо очекивати велику борбу и веома занимљив сусрет у Билбау.

21. 05. 2025. у 07:30

ХРВАТ НА УДАРУ ЗБОГ ИЗЈАВА: Украјинцима си дао отровну торту, треба да те је срамота

ХРВАТ НА УДАРУ ЗБОГ ИЗЈАВА: "Украјинцима си дао отровну торту, треба да те је срамота"

НА ИНТЕРНЕТУ не престају коментари на рачун Марка Бошњака, а све због његових изјава после Евровизије, на којој је певач ове године представљао Хрватску. Раније су се на X-у појавиле оптужбе да је вређао друге такмичаре и да је тврдио да Украјина не треба да се такмичи на Евровизији. Марко се убрзо огласио на Инстаграму и све објаснио.

21. 05. 2025. у 08:48

Коментари (0)

ЗЛАТНА ПРИЛИКА ЗА ТОТЕНХЕМ И ЈУНАЈТЕД: Ко ће спасити своју катастрофалну сезону и изборити Лигу шампиона?