"УСТАНИ, НЕ ЧУЈЕМ ТЕ...": Новак Ђоковић поново урлао на Хрвата (ВИДЕО)
НОВАК Ђоковић је недавно у Риму одржао буквицу стручном штабу, пре свега Горану Иванишевићу, када је губио од Рунеа, а није стигла реакција из његовог бокса.
ФОТО: Танјуг/АП
Слично се поновило и на неким турнирима пре тога, али обично када се заврши исти, Ноле би у стилу правог шмекера и са страшним манирима се захвалио Хрвату и сарадницима. То је све саставни део спорта, нарочито тениса, где си сам на терену и потребан ти је вид било какве подршке са стране.
Иванишевић му никада није замерио, а вероватно неће ни после синоћњег урлања Ђоковића на Филип Шатријеу. Наиме, Србин је после велике борбе, нарочито у првом сету, савладао Мартона Фучовича - 7:6, 6:0, 6:3.
Мучио се Ноле у првом сету. Успео је да сломи отпор Мађара тек после сат и по борбе. У неколико наврата српски ас се окретао ка свом "боксу" и критиковао тренера Горана Иванишевића.
"Устани, устани, не чујем те, је**те!", викао је Новак на италијанском језику ка тренеру и стручном штабу.
После победе је причао о нервози током меча.
- Сат и по времена је трајало, ако сам нервозан онда то значи да ми је стало до свега, нервоза је део свега. Понекад се изразим на такав начин. Причам са собом, са тимом, важно је да се регрупишеш и идеш у правом смеру - рекао је трећи тенисер света.
Пред Ђоковићем је сада дан одмора и припреме за меч 3. кола против Шпанца Алехандра Давидович-Фокине.
Препоручујемо
ЧУЈТЕ ОВО ЗА СВА ВРЕМЕНА! Новак Ђоковић опет о Косову, зачепио уста целом свету
01. 06. 2023. у 06:49
ХАМБУРГ СЕ У СТИЛУ ВРАТИО У БУНДЕСЛИГУ: Некадашњи првак Европе је далеко од зоне испадања и не зна за пораз више од месец дана
СЕРИЈУ од пет везаних мечева чета Мерлина Полцина покушаће да продужи на "Мева арени" где је од 20.30 дочекује Мајнц.
20. 02. 2026. у 08:18
ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
22. 02. 2026. у 12:25
ПОТПУНО ГОЛА: Објављене наге фотке жене нашег славног фолкера (ФОТО)
АНА Јовановић, супруга популарног певача Пеђе Јовановића, поново је успела да усија друштвене мрежама провокативним издањем са егзотичне дестинације.
21. 02. 2026. у 20:31
Коментари (4)