"НОВАЧЕ, ПРЕСТАНИ ДА МЕ КОПИРАШ!" Ђоковић добио необичну молбу од спектакуларне финалисткиње Онс Жабер (ФОТО)
ТУНИШАНКА Онс Жабер имала је молбу за најбољег тенисера свих времена, Новака Ђоковића.

FOTO: Tanjug/AP
Она је одлучила да се нашали са Србином након што је открила да деле готово исту рутину пред мечеве на Вимблдону.
Шаљивим тоном од Ђоковића је "захтевала" да престане да је копира. Притом је поделила фотографију на којој су она и Ноле у готово истој позицији, додирујући траву.
У уторак Новак Ђоковић је у четвртфиналу савладао Андреја Рубљова, тако је Србин дошао на два корака од пете узастопне титуле на Вимбдлону.
Са друге стране, Онс Жабер је на спектакуларан начин прошла у друго вимблдонско финале у каријери.
БОНУС ВИДЕО: ОД ПРВЕ ДО ДЕСЕТЕ ТИТУЛЕ: Сва Новакова победничка финала Аустралијан опена
Препоручујемо

ВАТРЕНО КРШТЕЊЕ: Петровић дебитује за нови клуб у гротлу "Енфилда"
СРПСКИ чувар мреже ће вечерас уписати званични деби за Борнмут против Ливерпула у мечу који отвара нову сезону најјаче лиге света. Утакмица се игра на "Енфилду" и почиње од 21.00.
15. 08. 2025. у 07:20

ЦРНОГОРЦИ У ШОКУ: Помислили за колону аутобуса да је стигла велика међународна ватрогасна помоћ, а оно...
Најновије вести из Црне Горе, а које се тичу великих пожара због који је и Србија послала помоћ не би ли се ватрена стихија обуздала, изненадиле су цео Балкан. На моменат и насмејале због једне погрешне процене.
14. 08. 2025. у 17:22

ЦИФРА - БОЛИ ГЛАВА: Колику пензију прима Берчек? Сваког месеца на рачун му лежу ДВЕ СУМЕ
МНОГИ кажу да је Александар Берчек један од највећих глумаца на овим просторима, а он је свој таленат доказивао идући из улоге у улогу, и изнова показујући чари свог глумачког умећа.
15. 08. 2025. у 13:20
Коментари (1)