НОВАК У ''РАТУ'' СА ПУБЛИКОМ: Србин невероватном игром "терао" навијача на сузе (ВИДЕО)

Филип Милошевић

14. 07. 2023. у 17:14

Новак Ђоковић и Јаник Синер играју полуфинале Вимблдона, српски тенисер води са 2:0 у сетовима, а у трећем сету води велику битку са Синером, али и са навијачима који га провоцирају.

НОВАК У РАТУ СА ПУБЛИКОМ: Србин невероватном игром терао навијача на сузе (ВИДЕО)

FOTO: Tanjug/AP

Новак Ђоковић је спасавао две сет лопте у трећем сету, а при резултату 5:4 за Синера и 40:15 за Италијана, Србин је сервирао за останак у сету, а човек из публике је кренуо са провоцирањем када је узвикнуо "Вамос, Рафа" , након чега је Новак ушао у вербалну расправу са њим.

Након што је спасао обе сет лопте и стигао до изједначења 5:5, Новак се окренуо према навијачу и показивао му да престане да плаче.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али карамеле се неће предати без борбе

КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе

ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.

23. 02. 2026. у 08:00

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (1)

ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)