СРПСКО ЧУДО НАСТАВЉА ДА ГАЗИ: Хамад Међедовић направио још једну сензацију у Гштаду
СРПСКИ тенисер Хамад Међедовић наставља да гази на турниру у Гштаду (Швајцарска). Он се пласирао у прво АТП полуфинале победом над Јаником Ханфманом са 6:3, 6:3.

FOTO: M. Vukadinović
Тренутно 183. играч света је одиграо сјајан меч и заслужено се нашао међу најбоља четири играча на овом турниру из серије 250.
Први је озбиљније запретио Немац. У два везана сервис гема ривала имао је по две брејк лопте, али ниједну није успео да искористи. Након тога је стигла казна, па је момак из Новог Пазара први стигао до брејка. Ипак, узвратио је 46. на АТП листи, но српски играч је поново дошао до брејка и потом потврдио исти што му је донело предност.
Други сет је почео идеално за Међедовића. Одмах је одузео сервис ривалу. Није тада ништа ишло добро Ханфману па је покушао да издејствује прекид меча. Он је на крају четвртог гема захтевао да се дуел помери за сутра због наводног мрака. Дуел је ипак настављен.
Све то није пореметило Хамада који је наставио да игра добро и на крају стигне до тријумфа после једног сата и 21 минута игре.
Међедовић ће у полуфиналу играти против Аргентинца Педра Каћина. На истом турниру у полуфиналу ће се надметати и Миомир Кецмановић, а његов ривал је Шпанац Алберт Рамос.
БОНУС ВИДЕО: ДРАМА НА ВИМБЛДОНУ: Климатски активисти два пута прекидали меч
Препоручујемо

МАРАКАНА СЕ ТРЕСЕ: Марин потврдио два доласка и најавио још појачања у Звезди
21. 07. 2023. у 11:36

КОШАРКАШКИ ЗЕМЉОТРЕС У ЕВРОЛИГИ: Некадашња велика НБА звезда стигла код Обрадовића
21. 07. 2023. у 14:32

НАШИ ПРЕДЛОЗИ! Ево ТИП тикета за петак
РЕДАКЦИЈА нашег листа спремила вам је четири пара за данашњи тикет.
25. 04. 2025. у 06:40

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Добила је ову вест и не може да верује да се то догодило
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу из света спорта у коме су Руси међу најбољима на свету.
24. 04. 2025. у 12:33

УСТАШЛУК НА ДЕЛУ И Хрватски кардинал велича Томпсона - тотално лудило у Хрватској
КОЛИКО је Хрватска огризла у мржњи према Србима говори чињеница да је чак и тамошњи кардинал говорио о концерту Топсона познатог по песмама које величају клање Срба.
24. 04. 2025. у 17:01
Коментари (2)