ЕУФОРИЈА: Срби у Америци славе долазак Новака Ђоковића (ФОТО/ВИДЕО)
НОВАК Ђоковић се враћа на америчко тло после дугог одсуства, а то је одушевило Србе који у Сједињеним Америчким Државама живе.
Фото С. Лукић
Као што су вам "Новости" већ писале, после одмора након финала Вимблдона, што му је било треће гренд слем финале у 2023. години - Ђоковић ће најпре играти на мастерсу у Синисинатију, који почиње 13. августа (после чега од 28. следи последњи гренд слем у сезони, Ју-Ес опен).
Али, не само да ће Новак наступити у синглу, већ се пријавио да у Синсинатију игра и у надметању парова - у тандему с њим биће колега из репрезентације Србије, Никола Ћаћић. Ђоковић је, иначе, у појединачној конкуренцији турнир у Синсинатију освојио у два наврата, 2018. и 2020, али после те друге титуле тамо више није играо.
А у Америци га, заправо, није било од избијања пандемије. Услед свима знаних здравствених услова које Ноле није испуњавао, није могао да ступи на америчко тле, али сада више нема таквих пропблема. Управо зато су Срби који у САД живе прилично радосни што ће, после исувише дуге паузе, моћи да бодре најбољег на свету.
Баш из тог разлога почели су да се окупљају и тај Ђоковићев долазак прослављају.
Најпре - у Чикагу (на чијим улицама је забележена она горња фотографија прошле године, а после наредног пасуса следе и сцене забележене у недељу).
- Јуче, испред једног кафића, Новакови навијачи из Чикага, свих генерација, окупили су се да прославе повратак Ђоковића у САД! Било је предуго (ово чекање), недостаје нам. Једва чекамо и турнир у Синсинатију и Ју-Ес опен. Добро нам дошао опет, најбољи тенисеру свих времена (ГОАТ)! - поручује једна од чикашких навијачица Нолета, иначе Американка, уз три фотографије и један снимак са тог "дочека":
Ако вам се тенис свиђа, оно што у њему ради Новак Ђоковић, а и ако пратите "бели спорт" и због других у њему, пратите га на спортским страницама портала "Новости". На сасвим сте добром месту.
Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЧЕСТИТКА ОД НАЈБОЉЕГ НА СВЕТУ! Златни српски јуниори одушевили и оног који је без премца
01. 08. 2023. у 16:38
ЕПИЛОГ ВЕЛИКЕ ДРАМЕ? Тотенхем би вечерас на "Стамфорд бриџу" могао да обезбеди опстанак у Премијер лиги
СТРЕСНА сезона"певаца" требала би имати "срећан" крај, а опстанак би могли да обезбеде против једног од највећих ривала, Челсија, који ће их угостити од 21.15 на "Стамфорд бриџу".
19. 05. 2026. у 07:30
ШОК: Две трећине запослених у Арсеналу ОДБИЛО карту за финале Лиге шампиона!
Најновије вести из фудбала су врло занимљиве.
19. 05. 2026. у 17:00
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (2)